• Informacje na temat:

  partner cieślak

Artykuły na temat: partner cieślak
 • Anna Cieślak chwali sobie młodziutkiego faceta: Łapię się na tym, że chcę mu matkować

  Choć Anna Cieślak (38 l.) kalendarz zapełniony ma po brzegi, potrafi już powiedzieć: "stop". To zasługa męża Przemysława Wyszyńskiego (31 l.).

 • Bronisław Cieślak: Zamiast wódkę pić

  Bronisław Cieślak, znany z legendarnego serialu "07 zgłoś się", wystąpił ostatnio w teledysku do piosenki Maryli Rodowicz. "Praca z Marylą nie jest mi obca. Znamy się od wielu lat" - wyznał niegdysiejszy porucznik Borewicz.

 • Anna Cieślak znalazła swój ideał!

  Słoneczna wiosenna niedziela. Przed warszawską restaurację "Flaming" podjeżdża samochód, z którego wysiada Anna Cieślak (34). Aktorce towarzyszy przystojny mężczyzna, który ją adoruje. Para wchodzi do pobliskiej kwiaciarni. Tam partner Ani kupuje jej kwiaty. Upajając się ich zapachem gwiazda patrzy czule na ukochanego. Po chwili ich usta spotykają się w pocałunku... - Piękna z nich para! Świata...

 • Powrót Bronisława Cieślaka

  Telewizja Polsat wprowadzi do ramówki kryminalno-dokumentalny serial " Malanowski i partnerzy". Główną rolę w produkcji zagra Bronisław Cieślak, który w przeszłości wcielił się w porucznika Borewicza w "07 zgłoś się".

 • Rafał M. wściekły na Cieślak. Znowu nie wygrał "Tańca z gwiazdami"!

  Anna Cieślak (35 l.) z powodu kontuzji zmuszona była wycofać się z "Tańca z gwiazdami". Jej taneczny partner, Rafał M., nie kryje wściekłości. Kolejny raz został z niczym!

 • Bronisław Cieślak: Borewicz to już historia

  Z zawodu dziennikarz, widzów zdobył przed laty rolą porucznika Borewicza w serialu "07 zgłoś się". Od czterech lat wciela się w detektywa Malanowskiego. Z powodzeniem.

 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska i Anna Cieślak w finale „Tańca z gwiazdami"?

  Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Zduńska-Rogowska z „M jak miłość”, i Anna Cieślak, czyli Joanna Budzyńska z „Na Wspólnej”, już wkrótce zaczną rywalizować ze sobą o miano najlepiej tańczącej gwiazdy 4. edycji show „Dancing With the Stars”.

 • Cieślak przesunięty na luty

  Docu-crime telewizji Polsat "Malanowski i partnerzy" zadebiutuje na antenie w lutym, a nie w styczniu - jak wcześniej zapowiadano. "Początek roku to trudny okres. W obliczu kryzysu musimy być ostrożni" - argumentuje decyzję Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji.

 • "Na Wspólnej": Anna Cieślak nie chce się rozbierać przed kamerą i na scenie...

  Anna Cieślak, czyli Joanna Budzyńska z „Na Wspólnej”, od kilku lat odrzuca propozycje udziału w śmiałych sesjach zdjęciowych, które kierują do niej szefowie magazynów dla mężczyzn. Nie jest też zwolenniczką nagości na ekranie... - Ja intymność zachowuję dla siebie i bliskiej osoby – mówi.

 • Cieślak wrócił na plan serialu

  Ruszyły zdjęcia do drugiej serii kryminalnej produkcji "Detektyw Malanowski i partnerzy".

Wideo na temat: partner cieślak
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1725.

  , dziewczyna namiętnie go całuje. Między geografem a uczennicą dochodzi do zbliżenia. Tymczasem do mieszkania córki zmierza Sebastian. Stan Władka poprawia się i Cieślak szykuje się do powrotu do domu. Darek nie chce martwić partnera i ukrywa przed nim sprzedaż mieszkania.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1528.

  Do Władka dzwoni kierownik obozu, na którym przebywa Kajtek z Oliwką. Cieślak zawala prezentację w pracy, gdyż musi natychmiast jechać po wydalonego z obozu syna Tymczasem Darek w tajemnicy przed partnerem, za pośrednictwem Małgorzaty, szuka mieszkania do wynajęcia. Kasia mówi Walerii, że zrezygnowali z Łukaszem ze ślubu, a seniorka od razu donosi o tym mężowi. Stefan nie wierzy w zapewnia

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1694.

  Darek, Sabina i Kajtek od wielu godzin czekają na szpitalnym korytarzu na wieści o stanie zdrowia Władka. Janicki jest zbulwersowany postawą lekarza, który go ignoruje i nie chce przekazać mu informacji o partnerze, a sytuację stara się łagodzić Sabina. Wkrótce okazuje się, że Cieślak ma poważnie poparzone drogi oddechowe. Bruno dowiaduje się o kłopotach z uciążliwym sąsiadem i oferuje