• Informacje na temat:

    partner grzegorza skawińskiego

Artykuły na temat: partner grzegorza skawińskiego
  • Skawiński ujawnia prawdę o Chylińskiej!

    Dziś Agnieszka kojarzona jest głównie jako jurorka w show TVN oraz popowa gwiazda, która lansuje hit za hitem. Prywatnie Chylińska od lat związana jest z partnerem Markiem, ojcem jej trojga dzieci. W latach dziewięćdziesiątych chyba żaden z fanów O.N.A. nie wyobrażał sobie Agnieszki w takiej roli. Dziś wielu jej fanów już pewnie nawet nie pamięta jej dawnego wizerunku. Postanowili więc o tym...

  • Marek Piekarczyk odchodzi z "The Voice of Poland"?

    Niedawno jeden z magazynów donosił, że miejsce Justyny Steczkowskiej być może zajmie Halina Mlynkova - Leszek Wronka, jej partner i menedżer, negocjuje bowiem z TVP udział piosenkarki w kolejnej edycji. Teraz pojawiła się informacja, że zabraknie również Marka Piekarczyka. Jak mówi informator magazynu "Gwiazdy", "wciąż trwają negocjacje, kto ma zastąpić wokalistę TSA". "Prawdopodobnie będzie...

  • Agnieszka Chylińska i prawda o jej ogromnej metamorfozie

    ...pamiętam, taka byłam pijana - wspominała. Zakompleksiona dziewczyna z nadwagą, zaczęła szukać akceptacji w ramionach kolejnych partnerów. Na swoim koncie ma też próby samobójcze. Jej pierwsze małżeństwo...

  • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

    Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

  • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

    Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

  • Yach Film: Wybieramy najlepszy teledysk roku!

    ). Partnerem internetowym festiwalu jest INTERIA.PL.

  • Poznajmy nominowanych!

    Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? 2 lutego poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2009.

  • Dla kogo Telekamery?

    Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? Dziś poznaliśmy nominacje do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009.

  • Telekamery minuta po minucie

    W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".