• Informacje na temat:

  partner handlowy

Artykuły na temat: partner handlowy
 • Gośka kupiła mieszkanie dla partnera z "GTNL"!

  ...zaprosić Nicholasa Keagana, swojego partnera z lodowiska. "Gosia bardzo chciała zaprosić Nicholasa do swojego mieszkania, ale brakowało jej mebli do sypialni" - mówi koleżanka Andrzejewicz. Z tego zapewne powodu piosenkarka bardzo długo wybierała "kluczowy" mebel - łóżko w jednym z centrów handlowych. "Łóżko, które kupiłam, jest cudowne... Bardzo wygodne i duże" - zachwala Gośka na łamach brukowca...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

 • Kasia Glinka z nowym facetem na zakupach

  Po rozstaniu z mężem była przerażona - bała się, że nie poradzi sobie ze spłatą domu, w stres wpędziła ją perspektywa życia samotnej matki. Na szczęście Kasia Glinka (37 l.) nie musi już sama borykać się z codziennymi problemami - ma nowego partnera.

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Martyna Wojciechowska ma nowego faceta?!

  Martyna Wojciechowska (39 l.) widywana jest ostatnio z przystojnym szatynem. Czy to on jest obecnie jej nowym partnerem?

 • Oburzony kochanek gwiazdy: "To szalone!"

  Obecny partner piosenkarki i aktorki Jennifer Lopez jest poirytowany krytyką jego związku z gwiazdą pop.

 • Foremniak udaje nastolatkę

  ...40-letniej Małgosi Foremniak musi bardzo przeszkadzać, że jest starsza od swojego partnera o całe 16 lat. Na zakupach z Maserakiem w jednej z warszawskich galerii handlowych zachowywała się, jakby to ona odebrała dowód osobisty zaledwie kilka lat temu.

 • Kate Moss wróciła do muzyka

  Supermodelka Kate Moss wróciła do swojego byłego partnera, muzyka grupy The Kills Jamiego Hince'a, zaledwie 2 tygodnie po rozstaniu.

 • Kate Moss wróciła do byłego

  Supermodelka Kate Moss wróciła do swojego byłego partnera Jamie'go Hince'a zaledwie 2 tygodnie po rozstaniu.

 • Britney Spears zakochana?

  Po rozstaniu z mężem Kevinem Federlinem Britney Spears wcale nie zamierza rozpaczać. W niedziele, 10 grudnia, w Los Angeles wokalistkę przyuważono razem z Jonathanem Rotemem, producentem rodem z RPA. Od razu pojawiły się spekulacje, że to nowy partner gwiazdy.

Wideo na temat: partner handlowy
 • Natalia Siwiec: Nie umiem robić prezentów

  . Modelka musi kupić świąteczne prezenty dla swoich bliskich. Do galerii handlowych wybiera się z razem partnerem, twierdzi bowiem, że sama nie potrafi wybrać odpowiednich upominków. Mariusz Raduszewski(...)Natalia Siwiec do tej pory nie kupiła prezentów gwiazdkowych. Twierdzi, że w przeciwieństwie do swojego partnera nie potrafi wybierać odpowiednich upominków. Tegoroczne Boże Narodzenie modelka spędzi

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Likwidator

  W "The Last Stand" Arnold Schwarzenegger wciela się w szeryfa Owensa, który porzucił służbę w policji w Las Vegas na rzecz sennego miasteczka Sommerton Junction po nieudanej operacji, w wyniku której jego partner został kaleką. Tymczasem w jego stronę zmierza szef kartelu narkotykowego, który uciekł z konwoju więźniów FBI i teraz swym niesamowicie szybkim samochodem, wraz z członkami swojego gangu i zakładnikiem chce przekroczyć granicę z Meksykiem. Jedyną przeszkodą na jego drodze jest...