• Informacje na temat:

  partner jacykowa

Artykuły na temat: partner jacykowa
 • Ilona Felicjańska narzeka na Jacykowa: Nie przyznaje się do znajomości ze mną

  ...w Warszawie". Felicjańska twierdzi, że nie przejęła się krytyką. Wręcz przeciwnie - słowa Jacykowa posłużyły jej za inspirację, by udowodnić swoją wartość i odnieść sukces.  - Spojrzałam na niego(...) swoim obecnym partnerem Yossarianem Malewskim planuje ślub.

 • Przyjaciel "sprzedał" Jacykowa

  ...z nią, jej mamą Sylwią i moim partnerem spędzamy niedziele. Nie pokazujemy się publicznie, bo jestem rozpoznawalny, a Mira – że tak powiem – mocno opalona. Wyglądamy bardzo egzotycznie" - śmieje się.

 • Witkowski uzależniony od robienia lewatyw

  Michał Witkowski, autor m.in. głośnej powieści "Lubiewo" i były partner Tomka Jacykowa, zdradził, że o swoje wnętrze dba w sposób szczególny.

 • Wiadomo, kim jest facet Guzik

  Okazuje się, że chłopiec Ani Guzik , o którym mówił ostatnio w tabloidzie Tomek Jacyków , naprawdę istnieje. Pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące nowego partnera aktorki.

 • Jacyków się wygadał: Guzik ma młodszego faceta

  ...42-letni Tomek Jacyków na łamach jednego z tabloidów zdradza szczegóły anatomiczne nowego partnera Anny Guzik (34 l.). - Wygląda bardzo chłopięco, ma blond włosy, spory nos - mówi.

 • Zabrakło Majdana, Wajdy, Tuska...

  Na urodzinach Doroty Rabczewskiej zabrakło jej obecnego partnera Radka Majdana. Jeden z tabloidów publikuje listę "wielkich nieobecnych", na której znaleźli się m.in. Andrzej Wajda i... Donald Tusk. Zamiast ponad 200 znakomitości, przybyło ich o połowę mniej...

 • Jacyków spędza święta z rodziną narzeczonego

  Jacykowa i dlatego zaprosili go na świąteczną kolację w pierwszy dzień świąt: "Lubię tradycyjne święta w gronie najbliższych. Dlatego Wigilię spędzę tylko z mamą. A na pierwszy dzień świąt zostałem zaproszony na kolację do rodziców Tomka, mojego życiowego partnera" - zdradza. W sylwestrową noc stylista nie planuje żadnych ekscesów: "Nie będzie żadnych szaleństw ani ekstrawaganckich pomysłów. To mam...

 • Najpopularniejsi w TV

  ...i komentarze stylistów - Tomasza Jacykowa i Joanny Horodyńskiej - dotyczące kreacji gwiazd prowadzone wprost w "czerwonego dywanu". Prowadzący: dawno nie widziana Ania Mucha i Szymon Hołownia, statuetki zaś(...) telewidzów. Członkowie Akademii Wiktorów wybierają także laureatów SuperWiktorów - nagrody za osiągnięcia życia. Organizatorami Gali Wiktorów są Akademia Wiktorów i Telewizja TVN, partnerem - dwutygodnik...

 • Przepraszają za swoje zachowanie

  Kosztujący ponad milion złotych za odcinek show "Gwiazdy tańczą na lodzie" bije rekordy. Niestety w konkurencji złego smaku i żenujących wypowiedzi. Niektórzy z uczestników postanowili przeprosić za swój występ.