• Informacje na temat:

  partner joanny brodzik

Artykuły na temat: partner joanny brodzik
 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak pokonali na dobre kryzys?

  Jak dowiedział się tygodnik "Świat i ludzie" relacje Joanny Brodzik (46 l.) i Pawła Wilczaka (54 l.) znacznie się polepszyły!

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Znów razem?

  To zapowiadało się na największą sensację nadchodzącej wiosny! Para w życiu miała stanąć razem przed kamerą i zagrać w nowym serialu komediowym TVN-u. Czy rzeczywiście tak się stanie?

 • Joanna Brodzik podlicza straty!

  To miał być wielki powrót Joanny Brodzik. Niestety, okazał się nieudany!

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • Wilczak kupił Brodzik lodówkę na zgodę!

  Obydwoje mają wybuchowe charaktery i wcale się z tym nie kryją. Ona wrzuca naczynia do zlewu z takim impetem, że część z nich się tłucze. On potrafi powiedzieć jej do słuchu. To codzienność Joanny Brodzik (45) i Pawła Wilczaka. Nawet narodziny bliźniaków Janka (9) i Franka (9) nie złagodziły ich temperamentów. Na szczęście przez kilkanaście lat związku nauczyli się, jak postępować ze sobą, by żyć...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak walczą o swój związek! Nagły zwrot akcji!

  Od kilku miesięcy związek Joanny Brodzik (45 l.) i Pawła Wilczaka (53 l.) przeżywa kryzys. Jednak para postanowiła zawalczyć o swoją rodzinę i udała się na terapię. Bliscy mocno trzymają za nich kciuki.

 • Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa

  Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa. Przyznaje, że gdyby otrzymał ciekawą propozycję, to równie dobrze odnalazłby się na planie filmu, jak i na planie serialu. W oczekiwaniu na propozycje pracuje nad wspólnym projektem z Joanną Brodzik. Po tym, jak jego partnerka wróciła do pracy po sześcioletniej przerwie, Wilczak poświęcił się także opiece nad ich synami.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Aktor musi walczyć o ukochaną?! Co za zwrot akcji!

  Wciąż nie cichną plotki o problemach w związku Joanny Brodzik (46 l.) i Pawła Wilczaka (53 l.). Kiedy już mogło się wydawać, że terapia pomoże im wyjść z kryzysu, ponoć w życiu aktorki pojawił się nowy, fascynujący mężczyzna...

 • Życiowa rola Joanny Brodzik

  Joanna Brodzik przygotowuje się do najważniejszej i najtrudniejszej roli. Niebawem popularna aktorka po raz pierwszy zostanie mamą.