• Informacje na temat:

  partner krytyka

Artykuły na temat: partner krytyka
 • "Taniec z gwiazdami": Dramat! Justyna Żyła pod lawiną krytyki po występie

  ...pod względem tanecznym. Jej partner robił wszystko, by zamaskować błędy podopiecznej, ale na niewiele się to zdało.  Potem było tylko gorzej. Iwona Pavlović zmasakrowała Justynę. "Cofam słowa...

 • "Annabelle" na płytach Blu-ray i DVD

  Horror "Annabelle", czyli spin-off "Obecności", która przez krytyków została uznana za jeden z najlepszych filmów grozy ostatnich lat, jest już dostępny na płytach Blu-ray i DVD.

 • Ania Dąbrowska w ogniu krytyki!

  Piosenkarka w ostatnich miesiącach przeżywała naprawdę ciężkie chwile. Tabloidy donosiły, że rozstała się z Pawłem Jóźwickim, jej wieloletnim partnerem i ojcem jej dzieci. Nie dało się też nie zauważyć, że smutki i stres zaczęła najzwyczajniej w świecie zajadać... Ostatnio jednak pojawiła się nadzieja, że Ania wraca do częstszego śpiewania. Fani wyczekują zapewne też jakiejś nowej płyty. Na...

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  19 czerwca na płytach Blu-ray i DVD pojawi się"Wada ukryta". Najnowszy film Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu.

 • Joanna Racewicz odpowiada krytykom! Ostro!

  ...partnera! W końcu każdy zasługuje na miłość! Ciekawe, czy to dla niego w ostatnim czasie tak się zmienia?

 • Maja Sablewska: Mój program się sprawdził

  Moda zmienia życie moich bohaterek - mówi Maja Sablewska. Stylistka uważa, że "Sablewskiej sposób na modę" jest pierwszym w Polsce programem o modzie, który się sprawdził. Jej zdaniem kobietom podoba się ciepły, pozbawiony krytyki sposób, w jaki z nimi rozmawia.

 • Małgorzata Rozenek nie radzi sobie z krytyką i kpinami. Wyładowuje frustrację na Majdanie?!

  ...całkiem rozsądnie, ale podobno Rozenek wcale nie przekonują takie argumenty.  Ma ona uważać, że partner bagatelizuje jej problemy. Ma rację?

 • Festiwal polskich filmów w Rzymie

  W Rzymie rozpoczął się w środę, 5 listopada, festiwal polskich filmów. Podczas drugiej edycji imprezy, zorganizowanej między innymi przez Instytut Polski, można zobaczyć takie filmy jak "Ida" Pawła Pawlikowskiego czy "Miasto 44" Jana Komasy.

 • Agustin Egurrolla jest "kapryśny, kategoryczny i nie przyjmuje krytyki"

  ...siebie zbyt wiele obowiązków.  Jest jurorem, kierownikiem szkół, choreografem, do tego ojcem i partnerem Niny Tyrki. Na brak jego pełnego zaangażowania coraz częściej narzekają również klienci szkół...

 • "Bogowie" z muzyką na żywo na FMF!

  Podczas ósmej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie odbędzie się koncert, którego dotąd w programie nie było. Widzowie będą mogli obejrzeć film "Bogowie" z muzyką na żywo w kompozycji Bartosza Chajdeckiego. Pokaz odbędzie się w niedzielę, 31 maja, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Zdjęcia na temat: partner krytyka
Dyskusje na temat: partner krytyka
 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Dobra rada, nie złośliwość!!! Zastanawiałaś się nad tym dlaczego zdradza? I drugie pytanie z kim zdradza? Przecież jak partner Cię zdradza to nie z facetem tylko kobietą a więc ta kobieta jest tyle(...) pragnie zaspokoić! Jeżeli nie otrzyma tego od swojej drugiej połowy, która bardzo często jest głucha kiedy partner(ka) o to się upomina wtedy pójdzie tam gdzie tą potrzebę zaspokoi! Dotyczy to nie tylko