• Informacje na temat:

  partner łączy

Artykuły na temat: partner łączy
 • Joanna Racewicz: nowy partner jest pilotem!

  .... Joanna, pogrążona w żalu po stracie ukochanego partnera, tłumaczyła synowi, że tata jest teraz aniołem, który nad nim czuwa... - Długo zasypiałam przytulona do koszuli męża. Chowałam ją pod poduszkę(...) znajomy starali się nie okazywać sobie publicznie uczuć, staje się jasne, że tych dwoje łączy coś więcej niż tylko przyjaźń... Tygodnikowi "Na Żywo" udało się dowiedzieć, kim jest nowy mężczyzna w życiu...

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • W mediach aż huczy! Co łączy Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego?

  Poranieni przez życie, nie szukali drugich połówek. Dziś Martyna Wojciechowska (43 l.) i Przemysław Kossakowski (46 l.) nieśmiało otwierają się na miłość. Ktoś bliski modli się o ślub. Powoli wychodzą na jaw szczegóły relacji, jaka ich połączyła. I to nieco wbrew dziennikarce, która raczej chciała ją ukryć.

 • Marcelina Zawadzka: Maserak to tyran

  Udział w "Tańcu z gwiazdami" była Miss Polonia traktuje jak wyzwanie. Nam Marcelina Zawadzka zdradziła, co łączy ją z Rafałem Maserakiem i co zrobi, gdy wygra program.

 • .... Najlepszy przyjaciel. Szczęśliwi ludzie. Para". Wtulona w wysokiego bruneta, uśmiecha się serdecznie. Na innych fotografiach zamieszczonych na jej portalu widać, że ten sam partner - Paweł - jest(...) z radością w głosie. "Nie mogę nic więcej zdradzić, bo obiecałam mojej drugiej połówce, że nie będę opowiadać o nim w mediach" - dodała. Z innego wywiadu wiadomo, że z ukochanym nie łączy jej praca...

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Bogumiła Wander: Co ją łączy z Robertem Lewandowskim?

  ...reklamowej rozpoczął niedawno współpracę z należącą do Roberta Lewandowskiego firmą RL Media. "Stali się poważnymi partnerami biznesowymi, którzy szybko złapali nić porozumienia. Poza współpracą...

 • Wojciech Malajkat chroni swój świat

  Doskonały pedagog i świetny aktor. Nie boi się kontrowersyjnych ról. W serialu wystąpi jako gej walczący o spadek po zmarłym partnerze.

 • Marta Kaczyńska i tajemniczy brunet. Co ich łączy?

  Marta Kaczyńska (36 l.) chroni swoją prywatność, ale zdecydowała się pokazać z nowym partnerem na oficjalnej imprezie.

 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

Zdjęcia na temat: partner łączy
Dyskusje na temat: partner łączy