• Informacje na temat:

  partner łepkowskiej

Artykuły na temat: partner łepkowskiej
 • Ilona Łepkowska komentuje oświadczenie partnera Rosati: Wydaje się wiarygodne

  Były partner Weroniki Rosati skomentował wywiad, w którym aktorka oskarżyła go o przemoc psychiczną i fizyczną. Do jego słów odniosła się Ilona Łepkowska.

 • "Nie boję się kontuzji"

  Kasia Glinka zagra niebawem w nowym serial u Ilony Łepkowskiej i nowym show w telewizyjnej Dwójce "Taniec na lodzie".

 • Ilona Łepkowska zmaga się z wyniszczającą chorobą. Nie rusza się bez tabletek

  Sądzić by można, że życie Ilony Łepkowskiej (64) dalekie jest od trosk. Ma kochającą rodzinę, dwa domy, pieniądze, na filmy przez nią produkowane walą tłumy. A mimo to... ogarnia ją smutek bez powodu(...). Życiowy partner scenarzystki, Czesław "Sławek" Bielecki, nie od razu zrozumiał wagę problemu. - Dopiero gdy mnie zobaczył w kompletnym dole, trochę mu się przewartościowało. Zrozumiał, że to jest coś...

 • To pierwszy przypadek, by Telewizja Polska sprzedała licencję na swój serial zagranicznej stacji telewizyjnej. Serial "M jak miłość" będą mogli oglądać widzowie w Rosji. Rosyjska wersja serialu będzie pokazywana w jednej z najpopularniejszych stacji telewizyjnych: Rossiji. "Odczuwam wielką radość i satysfakcję. To sukces całego zespołu, który ze mną pracuje" - powiedziała scenarzystka serialu Ilona Łepkowska.

 • Weronika Rosati odpowiada Ilonie Łepkowskiej: Skąd pani wie, co się działo w moim domu?

  Ilona Łepkowska (64 l.) uznała oświadczenie byłego partnera Rosati za "wiarygodne", co bardzo nie spodobało się aktorce. Na swoim Instagramie Weronika (35 l.) postanowiła skomentować słowa scenarzystki.

 • Foremniak drapieżną wariatką

  Na styczeń 2011 roku planowana jest premiera najnowszej komedii Piotra Wereśniaka "Och Karol 2" na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. Jedną z kobiet tytułowego Karola, drapieżną kochankę - Wandę, zagra Małgorzata Foremniak.

 • Ilona Łepkowska opublikowała rozpaczliwy wpis! "Muszę pogodzić się z tym, że niedługo odejdzie"

  To trudny czas dla królowej polskich seriali. W swoim wpisie na Facebooku Łepkowska poinformowała, że jej pies Irmo umiera. Scenarzystka postanowiła więc zmienić plany i nie wyjeżdżać za granicę z partnerem, tylko zająć się przyjacielem. "Nie mam głowy i serca do pisania na FB, bo bardzo jestem smutna" - czytamy w jej wpisie. "Mój ukochany pies, Irmo czuje się coraz gorzej. Powoli muszę...

 • Trwa Europejski Tydzień Filmowy OFF/ON

  Poniedziałek, 14 sierpnia był pierwszym dniem 3. Europejskiego Tygodnia Filmowego. W południe odbyły się warsztaty filmowe, prowadzone przez Krzysztofa Karabasza - "twórcy polskiego dokumentu" .

 • Ilona Łepkowska krytykuje aborcję Natalii Przybysz: "Najpierw miała ochotę na seks, a potem..."

  Scenarzystka, której seriale od lat hulają w TVP, udzieliła wywiadu "Gazecie Wyborczej", w którym pochwaliła się m.in., że jej brat jest adwokatem i głosował na PiS, w sieci nazywana jest "grubą, starą pisówą", odkąd jej partner Czesław Bielecki startował na prezydenta Warszawy z poparciem PiS-u, oraz że nie do końca popiera czarne marsze i protestujące Polki. W wywiadzie dostało się także...

 • Wszystko jeszcze przed nią

  Ci, którzy zaczęli twierdzić, że czas Joanny Brodzik już minął, szybko będą musieli zweryfikować swój pogląd. Aktorka wkrótce będzie miała swoje kolejne 5 minut!

Zdjęcia na temat: partner łepkowskiej
Wideo na temat: partner łepkowskiej
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Likwidator

  W "The Last Stand" Arnold Schwarzenegger wciela się w szeryfa Owensa, który porzucił służbę w policji w Las Vegas na rzecz sennego miasteczka Sommerton Junction po nieudanej operacji, w wyniku której jego partner został kaleką. Tymczasem w jego stronę zmierza szef kartelu narkotykowego, który uciekł z konwoju więźniów FBI i teraz swym niesamowicie szybkim samochodem, wraz z członkami swojego gangu i zakładnikiem chce przekroczyć granicę z Meksykiem. Jedyną przeszkodą na jego drodze jest...