• Informacje na temat:

  partner łukasz

Artykuły na temat: partner łukasz
Zdjęcia na temat: partner łukasz
Wideo na temat: partner łukasz
 • Ola Kisio została mamą! Babcia pogratulowała!

  Aleksandra Kisio została mamą! Córka Izabeli urodziła chłopca. Radosna nowina pojawiła się na fanpage'u celebrytki. Ojcem dziecka jest jej partner – Łukasz Zieliński. Póki co para nie podała jakie imię wybrała dla swojego synka. Gratulacje młodej mamie złożyła także słynna już babcia, Izabela Kisio-Skorupa! "Gratuluję córeczko. Mama nawet na party szła po pracy, żeby się z córką zobaczy

 • "M jak miłość": Odcinek 1435.

  . Łukasz namawia Katię na romantyczny wypad za miasto - planując ich pierwszą noc. A dziewczyna wyznaje Julce, że wciąż jest dziewicą. Tymczasem Paweł odwiedza z Julką w szpitalu jej ojca. A lekarz ostrzega Kryszaków, że senior nadal ma skłonności samobójcze. Kalina proponuje Zduńskiemu, by został w firmie jej partnerem… i kolejny raz wyznaje chłopakowi miłość.

 • Hanna Lis szczerze o swojej rodzinie! "Nie mogę bez nich żyć"

  Hanna Lis (46 l.) wystąpiła w "Azja Express". Jej partnerem był projektant mody i wieloletni przyjaciel, Łukasz Jemioł (33 l.). Dziennikarka opowiedziała o tęsknotach, jakie towarzyszyły jej podczas pobytu w Azji. "Zdałam sobie sprawę, że nie mogę żyć bez rodziny" - powiedziała dziennikarka. "Nie ma w moim życiu niezbędnych rzeczy materialnych" - dodała. (Agencja TVN / x-news)

Dyskusje na temat: partner łukasz