• Informacje na temat:

  partner marysi sadowskiej

Artykuły na temat: partner marysi sadowskiej
 • Oburzona Sadowska

  Marysia Sadowska (31 l.) dementuje doniesienia, jakoby zdradzała swojego narzeczonego Adriana z partnerem z lodowiska Rogerem Lubicz-Sawickim.

 • Ślub Przemysława Sadowskiego

  Przemysław Sadowski i Monika Krzywkowska w końcu się pobrali! Oczywiście tylko w serial u "Samo życie", bo w życiu prywatnym obydwoje mają już partnerów.

 • Sadowska zdradza narzeczonego!

  To już pewne - 31-letnia Marysia Sadowska i jej partner z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" Roger Lubicz-Sawicki są w sobie zakochani! Narzeczony piosenkarki nie będzie zachwycony zdjęciami z wczorajszego "Faktu".

 • "Taniec..." pełen awantur

  Wielogodzinne treningi do występów w programach tego typu powodują, że gwiazdy i ich partnerzy bardzo się do siebie zbliżają. Wystarczy wspomnieć "Taniec z gwiazdami" - nawiązano w nim wiele romansów, z których co najmniej trzy przetrwały do dziś.

 • Mateusz Banasiuk na wakacjach z gwiazdką "Warsaw Shore"?! Co na to Boczarska?

  Co robi Mateusz Banasiuk (30 l.), gdy jego partnerka Magda Boczarska (37 l.) ciężko pracuje na planie nowego filmu? Okazuje się, że aktor dobrze się bawi z gwiazdką "Warsaw Shore"!

 • Kret na względnym miejscu

  "Postanowiłem nie rozmawiać z nikim o tym programie. Nawet ze znajomymi. Nikomu nie chcę się chwalić, niech sami obserwują moje postępy. Chciałbym zająć względne miejsce" - mówi Jarosław Kret - jeden z czternastu uczestników programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" .

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...porozmawiać o całej sytuacji z synem. Tymczasem Pola nalega, by Norbert się z nią spotkał. odc. 2846 Do domu Poli dociera Marysia z ratownikami medycznymi. Sytuacja jest dramatyczna - ekipa stwierdza, że(...) świadka koronnego i jego obecną partnerkę, Pati. Kobiety składają zeznania o tej samej godzinie. Wszystko ma na celu uniemożliwienie zainteresowanym mataczenia w bulwersującej sprawie. Promotor Kasi zostaje...

 • Serialowa wiosna w Polsacie

  Nowy serial sensacyjny "Na krawędzi", kontynuacja "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" oraz 5 seriali paradokumentalnych - oto, co dla swoich widzów przygotowała na wiosnę telewizja Polsat.

 • Serialowy przewodnik

  ...mama, orientuje się, że Maria sięga po silne leki nasenne. W czasie rozmowy ostrzega byłą żonę, że tego typu środki mogą uzależniać. Nie wie jednak, że Marysia nie może spać, bo przez Bilskiego ma(...) wpada w gniew i zaczyna Rogowskiej grozić. Po opuszczeniu więzienia roztrzęsiona kobieta jedzie do Budzyńskiego. A tam okazuje się, że oszukała swojego byłego partnera - nie zniszczyła pendrive’a, tylko...

 • Serialowy przewodnik

  ...- nie wie, że trafił na trop afery. odc. 2701 Zdeterminowana Marysia próbuje przekonać policję, że za śmiercią Ryszarda stoi Materski. Niestety, funkcjonariusz, który z nią rozmawia, jest bardzo(...) usiłuje skontaktować się z Krystianem, ale bez skutku. Natomiast do Marysi dociera, że Materski nie żartuje i zrobi wszystko, by ją zastraszyć. Gdy dowiaduje się, że biznesmen odwiedził w szkole jej...

Wideo na temat: partner marysi sadowskiej
 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.