• Informacje na temat:

  partner namawia

Artykuły na temat: partner namawia
 • Kamil Durczok znów ojcem? Julia "namawia go na to, aby zostali rodzicami"

  Kamil Durczok (50 l.) jest w nowym związku, z czym wcale się nie kryje. Wraz z Julią Oleś (28 l.), dziennikarką i blogerką, pojawił się nawet na salonach. Jak czytamy w „Na Żywo”, ich relacja jest bardzo poważna. Według najnowszych wieści nowa ukochana namawia dziennikarza, „aby zostali rodzicami”!

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • Magda Gessler: ukochany namawia ją, aby rzuciła pracę

  Magda Gessler (63 l.) w show-biznesie funkcjonuje już od dawna. Jej ukochany jest zdania, że pracuje już wystarczająco czasu i teraz powinna przystopować. Restauratorka zdradza, że namawia ją, aby skończyła z pracą! Ulegnie?

 • "Ze wszystkich sił": O wielkiej sile woli i rodzinie

  "Ze wszystkich sił" w reżyserii Nilsa Taverniera to wzruszająca historia walki o wspólne marzenia i jedność rodziny. Z każdą minutą akcja filmu oddala się od dramatycznego punktu wyjścia. Niesie ze sobą mocną dawkę sportowych emocji, optymizm i radość życia. Film trafi do kin 10 kwietnia.

 • Olga Frycz: Dlaczego mama namawia ją na ślub?

  Aktorka, kiedy tylko dowiedziała się, że jest w ciąży, natychmiast poinformowała o tym swoją mamę Agatę, która jest najważniejszą kobietą w jej życiu. Rodzicielka pogratulowała córce i jej partnerowi, Grzegorzowi, i jednocześnie zaprosiła ich do Krakowa na rozmowę. Pani Agata jest pielęgniarką, kobietą z wielką empatią i ciepłem. Jak dowiedziało się "Życie na Gorąco", jest zdania, że Olga...

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • Małgorzata Kożuchowska namawia koleżankę na drugie dziecko?!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) późno odkryła uroki macierzyństwa, ale dało jej ono pełnię szczęścia. Dlatego namawia do niego koleżanki.

 • Halle Berry w bikini

  Kiedy ubiera bikini, mężczyźni wstrzymują oddech. Niektórzy się nawet zakochują. To na planie filmu "Dark Tide" oszalał na jej punkcie ekranowy partner Olivier Martinez. Wkrótce stali się parą także na co dzień.

 • "Przyjaciółki": Wciąż namawia na ślub

  Dorota z "Przyjaciółek" wciąż namawia na ślub swojego partnera. Czy w końcu dopnie swego i stanie na ślubnym kobiercu? - Faktycznie, stara się, jak może, żeby zostać panią prezesową. Już nawet(...) z Maciusiem, a w dodatku boli ją, że to nie ona jest na pierwszym miejscu. Zaczyna więc prowadzić wojenkę z byłą żoną swojego partnera, na szczęście dużo przy tym śmiechu. Przy Łukaszu Dorota może pozwolić...

 • Pakosińska: Wyruszam na seksmisję

  Znana z kabaretowej sceny i charakterystycznego śmiechu, Katarzyna Pakosińska debiutuje własnym programem w telewizji. W "Pakozetce" będzie namawiać mężczyzn z pierwszych stron gazet na intymne zwierzenia.

Wideo na temat: partner namawia
 • "M jak miłość": Nowy partner Tomka

  Marcin namawia Izę, by pojechała razem z nim, Wojtkiem i studentką Olą na weekend do Ogrodzieńca. Tomek ma za to problemy w pracy. Szef przydziela mu nowego partnera - Kacpra Wrońskiego - i między policjantami od razu wybucha konflikt. Tymczasem Agnieszka trafia do szpitala i lekarz uprzedza, że jej ciąża jest zagrożona. A Joasia po raz pierwszy obchodzi z Wojtkiem i Zosią Dzień Matki.

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

 • Ewa Chodakowska pokazała faceta

  Trenerka fitness Ewa Chodakowska, która motywuje do ruchu wiele Polek, zdradziła w programie "Uwaga! Kulisy sławy", dlaczego namawia wszystkie kobiety do aktywności fizycznej. "Mam nadzieję, że cała Polska zacznie ćwiczyć" - stwierdziła. Głos zabrał również jej partner, Lefteris Kavoukis. Co powiedział o Ewie? (Źródło: UWAGA! TVN/x-news)

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

Dyskusje na temat: partner namawia
 • Re: Kim jest Zorro?

  zaczyna narzekać. Kuba jest załamany tym, że Gośka całowała się z Mariuszem. Rafał namawia go, by poszedł z nim do baru. Potem informuje o tym Roberta, co kończy się wizytą pracownicy ośrodka adopcyjnego u Artura. 42 Pani Broniec z ośrodka adopcyjnego kontroluje sytuację dzieci w rodzinie Artura. Nic nie budzi jej zastrzeżeń. Robert namawia Rafała do kolejnej intrygi. Przekupują Cezarego, by