• Informacje na temat:

  partner piaska

Artykuły na temat: partner piaska
 • Piasek był 5 lat z Pirogiem?

  ...we mnie paniczną niemal potrzebę znalezienia sobie kogoś. Teraz, natychmiast! To minęło, na szczęście. (...) Wiem, że moje poszukiwania domu, przeprowadzki to może być trudność dla partnera". Czy to Piróg był owym partnerem, z którym Piasek był aż 5 lat? Plotki o tym, że byli razem, krążą już od dawna. Piasek twierdzi, że nie boi się, iż wyjdą na jaw jego mroczne sekreciki: "Kompletnie się...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Michał Piróg o Piasku: Do dzisiaj mi nie wybaczył

  Michał Piróg (35 l.) w swojej autobiografii "Chcę żyć" cytuje fragment wywiadu, którego udzielił jego były partner. Według ustaleń "Faktu", chodzi o Andrzeja "Piaska" Piasecznego. Choreograf właśnie to potwierdził!

 • Piasek mieszka sam

  Popularny piosenkarz w rozmowie z magazynem "Viva" opowiada o swoim życiu osobistym.

 • Gorzkie "JoŚ" dla Kwaśnego

  ...programie nie postanie", a która nawet zaśpiewała z bratem w finale. Partnerem Bożeny Dykiel do hitu "Takie tango" był mąż, a nagrodą za wykonanie - same komplementy od jurorów. W tym odcinku bardzo dobrze...

 • Tomasz Lis (39 l.), Piotr Walter (38 l.) i Andrzej "Piasek" Piaseczny (34 l.) zajęli czołowe miejsca na liście 12. najseksowniejszych Polaków. Najwyżej notowany aktor, Paweł Małaszyński (29 l.) - bohater serial u "Magda M.", pojawił się dopiero na miejscu siódmym. Seksowną dwunastkę przygotował tygodnik "Gala".

 • O Marku i Jędrzeju było bardzo głośno ponad 2 lata temu, gdy postanowili nieco zagrać na nosie prawicowym politykom i zawrzeć swoisty związek partnerski!  Mężczyźni musieli sporo się natrudzić, aby(...). Prawnik pomógł im tak sformułować umowę, aby mogli bez przeszkód uzyskiwać informacje o stanie zdrowia partnera przebywającego w szpitalu i decydować w sprawie dysponowania organami po śmierci...

 • Morze, Mielno i muzyka

  Chociaż piasku tutaj dostatek, publiczność "Koncertowego Lata" w Mielnie zdecydowanie chciała więcej. I dostała - na scenie na stadionie przy ul. Mickiewicza wystąpił Andrzej Piaseczny, a po nim zespół Myslovitz. Nazwa Mielno na długo postanie dla nas synonimem dobrej zabawy.

 • Andrzej Piaseczny pojednał się z ojcem przed jego śmiercią!

  ...autobiografii zacytował słowa swojego byłego już faceta, któremu przyrzekł, że nigdy nie zdradzi jego imienia i nazwiska. Tancerz zacytowała jednak fragment wywiadu partnera, w którym opowiada o tym, jak się...

 • Kuba Wojewódzki jest gejem?

  Tancerz i prezenter Michał Piróg sugeruje, że juror "X Factor" Kuba Wojewódzki może być homoseksualistą.

Wideo na temat: partner piaska
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.