• Informacje na temat:

  partner szapołowskiej

Artykuły na temat: partner szapołowskiej
 • Grażyna Szapołowska zażegnała kryzys w związku!

  Od jakiegoś czasu w związku Grażyny Szapołowskiej (63 l.) nie było zbyt kolorowo. Sporom nie było końca, a media wieszczyły im rozstanie. Jednak teraz wszystko już się wyjaśniło!

 • Grażyna Szapołowska: Eryk jest tolerancyjny, ja jestem w miarę uczciwa

  Grażyna Szapołowska, która niedawno opublikowała zbiór listów miłosnych od tajemniczego Janusza pt. "Zapomniałam o tobie", zdradziła, że jej partner Eryk Stępniewski nie miał nic przeciwko publikacji, ponieważ jest tolerancyjny. Gwiazda zaś uważa się za osobę uczciwą. Do napisania książki namówił ją sam bohater, który zmarł jeszcze przed premierą.

 • Grażyna Szapołowska stoi murem za corką!

  Na wzór hollywoodzkich Złotych Malin, w Polsce przyznawana jest niechlubna nagroda dla najgorszego filmu. Są to Węże. W tym roku aż cztery statuetki powędrowały do córki Grażyny Szapołowskiej (62(...) reżyserię w prywatnej warszawskiej szkole filmowej. W 2014 roku zadebiutowała filmem "Piąte: nie odchodź!". To było wielkie rodzinne przedsięwzięcie. Jedną z ról zagrała Grażyna, a jej życiowy partner, Eric...

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski: kulisy ich związku. "Prowadzą swobodne życie"

  Grażyny Szapołowskiej z biznesmenem trwa nieprzerwanie od 15 lat, mimo że w prasie nieraz huczało o kryzysach.  Jednak plotki cichły szybko. Jak ostatnio, gdy aktorkę sfotografowano w Juracie w dwuznacznej sytuacji z pisarzem Andrzejem Bartem. Spacerowali plażą, trzymali się za ręce, potem poszli razem do jej willi. Co na to partner gwiazdy?   "Eryk bardzo się ubawił, kiedy zobaczył te zdjęcia...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski razem na premierze filmu. Nie ma żadnego kryzysu?

  Niedawno "Życie na gorąco" opublikowało fotki Grażyny Szapołowskiej w towarzystwie pewnego mężczyzny. Przechadzali się po plaży w Juracie, trzymając się za ręce.  "Na dłuższą chwilę przysiedli na(...) z artystą raczą się szampanem.  Wygląda więc na to, że Bart to jej dobry przyjaciel, a partner aktorki - Eryk Stępniewski - nie ma się o co martwić i o kryzysie w ich związku nie może być mowy...

 • Szapołowska porzuci Polskę?

  Źle się dzieje w państwie polskim, bo uciekają z niego nie tylko hydraulicy i murarze, gwiazdki jednego sezonu, ale i gwiazdy prawdziwego formatu. Nad porzuceniem kraju ojczystego zastanawia się sama Grażyna Szapołowska!

 • Grażyna Szapołowska przyznaje, że partnerowi robi... "awantury sceniczne". A na koniec dostaje brawa

  ...poprzez inność partnera doceniać świat. To, że dzieli ich wiele, nie jest tajemnicą. Ona Polka, on Francuz. Ona artystka, on biznesmen. - Miewamy czasem spięcia, które wynikają z mojej natury artystycznej...

 • Szapołowska na festiwalu w Gdyni

  Grażyna Szapołowska przyjechała w czwartek, 12 września, na festiwal filmowy do Gdyni. Artystka ogląda filmy, rozdaje autografy i udziela wywiadów. "Żałuję, że moje najlepsze lata już minęły. Czekam aż ktoś napisze scenariusz dla starszej pani" - żartowała.

Zdjęcia na temat: partner szapołowskiej