• Informacje na temat:

  partnerka banderasa

Artykuły na temat: partnerka banderasa
 • Antonio Banderas (56 l.) i jego partnerka nie mogą się sobą nacieszyć!

 • Antonio Banderas na Broadway'u

  43-letni Antonio Banderas zadebiutował, przedpremierowo, na Broadway'u w komedii muzycznej "Dziewięć", inspirowanej "Osiem i pół" Felliniego. Powtarza rolę Guida, którą w filmie z 1963 roku zagrał Marcello Mastroianni.

 • Antonio Banderas uratował życie Lucy Liu!

  Antonio Banderas ( "Desperado" , "Trzynasty wojownik", "Grzeszna miłość" ), hollywoodzki gwiazdor rodem z Hiszpanii, udowodnił niedawno, że w prawdziwym życiu nie brak mu odwagi. Na planie najnowszego filmu ocalił od śmierci swoją ekranową partnerkę, Lucy Liu ( "Aniołki Charliego" , serial "Ally McBeal" ). Groźny wybuch zniszczył część dekoracji thrillera "Ecks vs. Sever".

 • Zorro powraca!

  Zdjęcia do nowego filmu o przygodach Zorro mogą rozpocząć się aż o miesiąc wcześniej, niż pierwotnie zaplanowano. Sequel kasowego przeboju "Maska Zorro" , w którym główne role z pierwowzoru powtórzą Antonio Banderas ( "Desperado 2" ), Catherine Zeta Jones ( "Chicago" ) i Anthony Hopkins ( "Czerwony smok" ), będzie najprawdopodobniej realizowany już od 22 czerwca. Nie zmieni się natomiast lokalizacja planu obrazu - czyli Meksyk.

 • "Maska Zorro 2": Zdjęcia już wiosną?

  Reżyser Martin Campbell ( "Granice wytrzymałości" ) poinformował, że przygotowania do realizacji kontynuacji jego widowiska "Maska Zorro" odbywają się bez komplikacji. Właśnie finalizowane są rozmowy z aktorami - Antonio Banderasem ( "Desperado 2" ) i Catheriną Zeta Jones ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) w sprawie ich powrotu do głównych ról. Pierwszy klaps na planie "Maski Zorro 2" padnie już w pierwszej połowie 2004 roku.

 • Bernal na golasa

  Gael Garcia Bernal, meksykański przystojniak znany ze "Złego wychowania" i oscarowego filmu "Babel", nie miał żadnych oporów, by w scenach łóżkowych w komedii "Odrobina nieba" wystąpić zupełnie... nago!

 • Depp rewolucjonistą u Kusturicy?

  Johnny Depp zagra meksykańskiego rewolucjonistę, Pancho Villę? Gwiazdor prowadzi rozmowy w sprawie występu w "The Seven Friends of Pancho Villa and the Woman With Six Fingers" w reżyserii Emira Kusturicy.

 • Nie kręci i nie podnieca

  "Poznasz przystojnego bruneta" , USA, Hiszpania 2011, dystrybutor Kino Świat International, premiera kinowa 11 marca 2011 roku.

Zdjęcia na temat: partnerka banderasa
Wideo na temat: partnerka banderasa
 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...