• Informacje na temat:

  partnerka braciaka

Artykuły na temat: partnerka braciaka
 • Jacek Braciak i Maja Hirsch: To była miłość na przekór wszystkim!

  ...drobnych scysji, potrafili z nich zabawnie wybrnąć. Najczęściej pan Jacek tłumaczył, że jest to spowodowane tym, iż jego partnerka często myśli... po rosyjsku. Okazuje się, że mama aktorki jest Rosjanką(...) uwadze Jacka Braciaka.  W styczniu 2014 roku wyprowadził się z ich mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie. Wrócił jednak po kilkunastu dniach, żeby dla dobra córki dojść z Mają do porozumienia. Chcieli...

 • Nowe odcinki "Gliny"

  5 czerwca ruszą prace na planie nowych odcinków serial u sensacyjnego "Glina". To właśnie ten serial zainspirował innych twórców do prac nad przeróżnymi kryminalnymi seriami w Polsce.

 • Jacek Braciak poprosi Buzek o rękę?! Co za wieści!

  Według najnowszych doniesień prasy Jacek Braciak (50 l.) i Agata Buzek (42 l.) są w trakcie podejmowania ważnych decyzji. Czyżby planowali wspólną przyszłość jako mąż i żona?

 • Mucha zastąpi Osydę

  Nowy serial czeka na widzów - miejsce "Majki" , z Joanną Osydą w tytułowej roli, zajmie "Prosto w serce" . W nowej produkcji wystąpią: Ania Mucha, Filip Bobek, Małgorzata Socha i Grzegorz Małecki.

 • Braciak kupił dom w Portugalii!

  ...pieniądze postanowił przeznaczyć na konkretny cel" - zdradza "Rewii" znajoma Braciaka. Wymarzony dom znajduje się blisko brzegów Oceanu Atlantyckiego i stwarza wiele możliwości do wypoczynku i relaksu. Lot z Polski na Maderę zajmuje niecałe trzy godziny, więc może znaleźć się tam szybciej niż nad polskim morzem! Domem na plaży zachwycona jest także Maja Hirsch, obecna partnerka Jacka i matka ich...

 • Polskie filmy w roku 2005

  W 2005 roku na ekrany polskich kin wejdzie około 20 filmów polskiej produkcji. W 2004 roku było ich tylko 15. Wśród nowości można się spodziewać m.in. "Wróżb kumaka", "Mistrza" , "Trzeciego" , "Tulipanów", "W dół kolorowym wzgórzem" i "Persona non grata".

 • Renata Dancewicz "już nie jest z Braciakiem"! Ma nowego?

  Związek Braciaka i Dancewicz nie trwał zbyt długo...

 • Jacek Braciak musiał zająć się z córką! To było dla niego spore wyzwanie!

  Jacka Braciaka (50 l.) z najmłodszą córką łączy wyjątkowa więź. Przez dłuższy czas musiał być dla niej ojcem i matką.

 • Agata Buzek i Jacek Braciak przeżywają pierwszy kryzys w związku?! O co poszło?!

  Agatę Buzek (42 l.) i Jacka Braciaka (50 l.) połączyła wielka namiętność, ale znajomi pary obawiają się, że to właśnie ona może przyczynić się do rozstania aktorów. Między parą cały czas iskrzy...

 • Jacek Braciak jakiego nie znacie! O jego związku z aktorką prawie nikt nie wiedział!

  W życiu Jacka Braciaka (50 l.) był taki etap, kiedy dwie ważne dla niego kobiety spotkały się w tym samym teatrze. W końcu jedna z nich odeszła. Co ją do tego zmusiło?

Zdjęcia na temat: partnerka braciaka