• Informacje na temat:

  partnerka francois hollande

Artykuły na temat: partnerka francois hollande
 • Julie Gayet zniesmaczona zachowaniem Francois Hollande'a? Wyciekła treść sms-ów!

  Julie Gayet (43 l.) nie podobają się nawyki ukochanego, Francois Hollande’a (61 l.) – tak twierdzą francuscy dziennikarze i ujawniają treść smsów-w, jakie aktorka rzekomo wysyłała do swoich koleżanek. Czy to zaważy na jej relacji z prezydentem Francji?

 • Kochanka prezydenta Francji poroniła!

  Julie Gayet (42 l.) kilka miesięcy temu straciła dziecko, którego ojcem był sam Francois Hollande (60 l.). Bolesny sekret wyszedł właśnie na jaw...

 • Partnerka Hollande'a nominowana do Cezara

  Julie Gayet, której romans z prezydentem Francji Francois Hollande'em niedawno ujawniły media, została nominowana do najważniejszej francuskiej nagrody filmowej, Cezara, za rolę drugoplanową - poinformowała w piątek, 31 stycznia, akademia filmowa Cezarów.

 • Julie Gayet wygrała proces z tabloidem

  Francuska aktorka Julie Gayet wygrała proces z plotkarskim magazynem "Closer", który na początku roku opublikował doniesienia o jej romansie z prezydentem Francois Hollande'em i ich wspólne zdjęcia. Sąd orzekł w czwartek odszkodowanie w wysokości 15 tys. euro.

 • Julie Gayet pozywa magazyn "Closer"

  Aktorka Julie Gayet, która według magazynu "Closer" ma romans z prezydentem Francji Francois Hollande'em pozwała magazyn o naruszenie jej prywatności. Gayet domaga się 50 tys. euro odszkodowania - poinformowali w czwartek przedstawiciele "Closer".