• Informacje na temat:

  partnerka katarzyna

Artykuły na temat: partnerka katarzyna
Zdjęcia na temat: partnerka katarzyna
Wideo na temat: partnerka katarzyna
 • Ups, pupa partnerki Piotra Stramowskiego cała czerwona! Co się stało?

  Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski opowiedzieli o swoich egzotycznych wakacjach, na które wybrali się podczas Wielkanocy. Aktorka wyznała, że z urlopu wróciła z... czerwoną pupą. "Spaliłam sobie. Mam delikatną skórę" - tłumaczyła przed kamerą. Współczujemy! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

Dyskusje na temat: partnerka katarzyna