• Informacje na temat:

  partnerka kraśki

Artykuły na temat: partnerka kraśki
 • Adam Kraśko pochwalił się partnerką! Inni rolnicy też są szczęśliwi!

  Adam Kraśko (43 l.), Zbigniew Klawikowski (38 l.) i Grzegorz Ogielski pojawili się na ślubie swojego kolegi z „Rolnik szuka żony”, Pawła Szakiewicza (29 l.). Przy okazji dowiedzieliśmy się, że także oni są szczęśliwi!

 • "Rolnik szuka żony": Gotowi na wszystko

  "Rolnik szuka żony" to nowy program telewizyjnej Jedynki, który szturmem zdobywa telewidzów. W niedzielne wieczory reality-show ogląda już ponad 2,5 mln osób. Co sprawia, że Polacy aż tak bardzo zaciekawili się losami tytułowych rolników, szukających swoich "drugich połówek"?

 • Kiedy kilka tygodni temu Adam Kraśko (43) otrzymał list z zaproszeniem na wesele przyjaciela z programu Rolnik szuka żony, Pawła Szakiewicza (30), od razu postanowił, że tego dnia zaskoczy wszystkich.

 • Kraśko zaprasza na "Wiadomości"

  Piotr Kraśko (37 lat) poprowadzi "Wiadomości" TVP1. Znanego prezentera i dziennikarza w nowej roli widzowie obejrzą już w drugiej połowie maja.

 • Kraśko ratuje małżeństwo?

  Maciejowi Dowborowi na Herbalife Triathlon w Gdyni kibicowała partnerka Joanna Koroniewska z córeczką Janinką. Katarzyna Glinka oklaskiwała swego męża Przemka. Ale gdy do mety dobiegł szef(...) wygląda źle: bardzo schudł, ma wiecznie podkrążone oczy i choć to środek lata, jest blady - mówi osoba z otoczenia Kraśki. Dodaje, że tak nie wygląda człowiek, który jest szczęśliwy... Co jest powodem...

 • "Rolnik szuka żony": Zrodzi się uczucie?

  Pięciu rolników z różnych zakątków Polski ma wszystko. Brakuje im tylko tej jedynej! Na szczęście chętnych nie brak: kawalerowie dostali listy od 2000 pań!

 • Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko mają kryzys?! To on zawinił!

  13 września Piotr Kraśko (46 l.) i Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) obchodzili dziewiątą rocznicę ślubu. Niestety tuż przed świętowaniem doszło do zgrzytu w ich związku.

 • Dzieci gwiazd 2007

  Zamieniły sukienki od największych projektantów na pieluchy i butelki do karmienia niemowląt, a plan filmowy na pokój dziecinny. W 2007 roku wiele gwiazd powiększyło swe rodziny.

 • Adam Kraśko będzie gwiazdą kolejnego show!

  Gdy Adam Kraśko debiutował w programie "Rolnik szuka żony", nikt nie spodziewał się, że ten 43-latek ze wsi Pasieczniki Duże zostanie kiedyś celebrytą. Dziś mężczyzna przygotowuje się do startu w kolejnym show!

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.