• Informacje na temat:

  partnerka kreta

Artykuły na temat: partnerka kreta
 • Jarosław Kret złym ojcem? Była partnerka chce ograniczyć mu prawa rodzicielskie

  Jeden z tygodników donosi, że Małgorzata Kosturkiewicz, była partnerka Jarosława Kreta (50 l.), chce ograniczyć pogodynkowi prawa rodzicielskie. Jej sojusznikami zostali podobno... dawni znajomi gwiazdora.

 • Tadla i Kret: Miłość na wiosnę

  Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. Przynajmniej ze strony Jarosława Kreta. Beata Tadla potrzebowała trochę więcej czasu, ale nie aż tak znowu dużo. Zaledwie po kilku tygodniach podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. Przelotny romans czy stałe uczucie?

 • Kret wściekły na byłą partnerkę

  Małgorzata Kosturkiewicz, była partnerka Jarosława Kreta i matka jego syna, w jednym z ostatnich wywiadów nie zostawiła suchej nitki na pogodynku. Co na to Kret?

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".

 • Jarosław Kret odmówi byłej? Nie chce płacić wyższych alimentów!

  W jednym z warszawskich sądów toczy się postępowanie w sprawie alimentów na jedynego syna Jarosława Kreta, który jest owocem przelotnego związku prezentera pogody w TVP z Małgorzatą Kosturkiewicz (45 l.), niegdysiejszą producentką jego podróżniczego programu "Planeta według Kreta". Była partnerka prezentera domaga się wysokich alimentów na dziecko. Jak dowiedziało się nieoficjalnie "Twoje...

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • Poważny kryzys w związku Tadli i Kreta? Tygodnik ujawnia szokujące kulisy!

  ...dzwoniono do niego, ale nie odbierał telefonu" – twierdzi informator. Partnerka Kreta, znana ze swojej wyjątkowej obowiązkowości i tego, jak poważnie traktuje zawodowe zadania, przeżywała istne katusze(...) odbyła się część artystyczna. Na scenie wystąpiła Kasia Kowalska, śpiewając swoje największe hity. Tymczasem za kulisami trwały gorączkowe rozmowy organizatorów, zaniepokojonych nieobecnością Kreta...

 • Borys Szyc oceni młodych twórców

  Borys Szyc zasiądzie w jury Konkursu Etiud Studenckich podczas XIX edycji festiwalu Plus Camerimage.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret o krok od podjęcia życiowej decyzji?

  Eleganccy jak zawsze, uśmiechnięci jak zwykle i nierozłączni od... trzech lat.  Tak, tak, w marcu mija już trzecia rocznica związku Beaty Tadli i Jarosława Kreta.  Wszystkie znaki na niebie i ziemi(...) stronie Jarosław Kret miał sprawę o alimenty i ograniczenie praw rodzicielskich.  Z takim wnioskiem wystąpiła jego była partnerka.  Jednak prezenter chciał jak najczęściej spotykać się ze swoim...

 • Tomasz Karolak w nowej roli

  Popularny aktor Tomasz Karolak gra główną rolę w najnowszym serialu TVP2 "Baron24". Towarzyszą mu Iza Kuna i Iwona Bielska. Pierwszy odcinek - już 7 marca.

Zdjęcia na temat: partnerka kreta
Wideo na temat: partnerka kreta
 • Jarosław Kret wyjeżdża z Polski

  Jarosław Kret pracuje nad nową publikacją. Tym razem ma to być kryminał podróżniczy. By ukończyć swoje dzieło, pogodynek zostawia partnerkę Beatę Tadlę i wyjeżdża na kilka dni do Indii, by w spokoju uporządkować pomysły związane z fabułą swojej pierwszej powieści.

 • Beata Tadla typuje agenta

  O wygraną w programie "Agent gwiazdy" nadal walczy Jarek Kret, za którego kciuki trzyma partnerka Beata Tadla. Dziennikarka pytana, czy to pogodynek jest agentem, z tajemniczym uśmiechem podkreśla, że "na razie nie wiadomo, kto nim jest". "Mam swoje typy, chyba dwie kobiety chodzą mi po głowie" - mówi Interii. "Ale czekam na ostatni odcinek. Oglądam, przyglądam się, przypatruję, wiem, że była to