• Informacje na temat:

  partnerka łukasza

Artykuły na temat: partnerka łukasza
 • Dziennikarka Anna Puślecka napisała list do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego! "Walczę o życie"

  List otwarty do ministra zdrowia napisała zmagająca się z rakiem piersi znana dziennikarka modowa Anna Puślecka (48 l.). Nadzieją na wyleczenie jest dla niej lek refundowany w całej Unii Europejskiej, całej poza Polską. Winą za to Puślecka obarcza właśnie ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • Saleta: Zdradziłem swoją partnerkę

  Sportowiec gościł ostatnio w programie "20 m2 Łukasza", w którym opowiedział m.in. o...  - Najdziwniejsze miejsce, w którym uprawiałeś seks? - Chyba samolot - Gdzie? W toalecie? - A gdzie... - Z aktualną partnerką? - Nie - Czy zdradziłeś kiedyś swoją partnerkę? - Zdarzyło mi się i to nie jest fajna rzecz... Po co Salecie takie wyznania? Czynią go bardziej męskim? Dr Pomponik...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Garlicki zostawił ciężarną partnerkę?!

  Dotąd 36-letni aktor i rudowłosa modelka (wymiary: 84-61-90) tworzyli zgraną parę. Odkąd jednak zaczęto plotkować, że kobieta spodziewa się dziecka, zainteresowani przestali być widywani razem. Czyżby koniec romansu? Tygodnik "Twoje Imperium" opublikował zdjęcia Garlickiego z... tajemniczą dziewczyną. "Paparazzi przyłapali Łukasza, jak spacerował z młodziutką brunetką u boku. Aktor słuchał jej...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • "Rolnik szuka żony 5": Łukasz urządził Agacie awanturę w restauracji?! Szokujący wpis!

  Pierwsze poważne zgrzyty w związku Łukasza Sędrowskiego (36 l.) i jego ukochanej Agaty Rusak (31 l.)? Według jednego z internautów bohater "Rolnik szuka żony 5" miał zrobić partnerce awanturę w restauracji. "Widać, jak ludzie się zmieniają po zaręczynach" - skomentował.

 • Zagrobelny nie kłamał

  W sobotę, 29 marca, Łukasz Zagrobelny był gościem internetowej stacji radio wej RMF Extra (działającej w ramach serwisu z muzycznymi kanałami internetowymi Miastomuzyki.pl ). Podczas spotkania wokalista odpowiadał również na pytania zadawane na czacie.

 • Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk: Połączyła ich wielka miłość!

  W lipcu minął rok od śmierci Jana Kulczyk (†65 l.). Jego wieloletnia partnerka, Joanna Przetakiewicz (48 l.), bardzo dobrze wspomina ich wspólnie przeżyte lata.

 • Tomasz Kammel: Marzena Rogalska jest wymarzoną partnerką

  Zmiany wśród par prowadzących "Pytanie na śniadanie". Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie.

Zdjęcia na temat: partnerka łukasza
Wideo na temat: partnerka łukasza
 • Przetakiewicz odkrywa Amerykę! "Bogatym jest w życiu łatwiej"

  Dawna partnerka nieżyjącego już miliardera i założycielka firmy z ciuchami w ostatnim czasie byczyła się z Hanką Lis na greckiej wyspie Mykonos. Bloger Łukasz Jakóbiak postanowił ją tam odwiedzić(...) Jakóbiakowi Joanna. (20m2 Łukasza/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1577.

  Klemens rozpacza po śmierci żony. Irek prosi go, by odwiedził Otylkę, która tęskni za mamą. Redyk wyznaje Natalii, że już wcześniej planował przeprowadzkę na stałe do Portugalii i wygląda na to, że córka Liliany wkrótce straci też ojca. Stefan i Marta radzą Kasi, by - nie mówiąc nic Łukaszowi - razem z synem wyjechała z Warszawy, jak najszybciej i jak najdalej od zagrożenia, które sprowadził na nich Sadowski... Witek zwierza się babci ze swoich obaw, że Sylwia zabierze mu ojca. Krystyna...