• Informacje na temat:

  partnerka magdalena

Artykuły na temat: partnerka magdalena
 • Magdalena Cielecka: Partnerka Chyry zaakceptowała ją!

  Magdalena Cielecka (44 l.) chętnie spotyka się ze swoim byłym partnerem, Andrzejem Chyrą (52 l.), a także jego nową partnerką i ich synkiem.

 • Marcin Miller z nową partnerką

  Z Magdaleną Soszyńską zobaczymy w tym tygodniu na parkiecie "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami" Marcina Millera. Jak wypadnie z nową partnerką?

 • ...których część internautów ma wątpliwości. Maja Pilch, ukochana Rutkowskiego, która jest jego "prawą ręką" opublikowała fotkę ze szpitala, w którym przebywała Magdalena. "Okno i pokój, w którym(...) w szpitalu, gdzie ostatnie swoje chwile spędziła Magdalena" - podpisał fotografię.  Nie każdy był zadowolony z takiego ruchu "detektywa".

 • Banasiuk romansuje z Żudziewicz?

  Czy to prawda, że Mateusz Banasiuk to flirciarz? Czy rzeczywiście romansuje ze swoją partnerką z "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami", Hanną Żudziewicz? Co na to partnerka aktora, Magdalena Boczarska?

 • Magdalena Cielecka: Dlaczego nie została mamą?

  Czas spędzony razem to dla nich święto. Zarówno Magdalena Cielecka (45 l.) jak i jej partner David Wajntraub (48 l.), którzy niebawem będą obchodzić czwartą rocznicę poznania, wykonują zawody(...) zakładać rodzinę. - Ja się boję, że byłabym niedobrą matką - przyznała już jako partnerka Davida. Ukochany, poznany podczas wycieczki do Izraela, miał wówczas żonę, również Polkę, z którą pozostawał...

 • Antoni Pawlicki ma nową ekranową partnerkę

  Telewizja Polsat ogłosiła właśnie, że przystępuje do produkcji nowego serialu, w którym Antoni Pawlicki zagra jednego z głównych bohaterów.

 • MŚ 2018: Polscy siatkarze i ich partnerki. Tak wyglądają siatkarskie WAGs. Są piękne!

  ..., prywatnie partnerka Bartosza Kurka.  "Dumna! Bartozy! Najlepszy na świecie! Udowodniłeś wszystkim!!! I zasłużyłeś jak nikt! Od dzisiaj myję gary do końca życia Mistrzu. Brawo drużyna, jesteście(...). Para nie mogła się od siebie oderwać! Zajęte jest także serce Mateusza Bieńka. Jego partnerka na trybunach w Turynie siedziała obok ukochanej Artura Szalpuka. Nic dziwnego, panie muszą całkiem...

 • "Przyjaciółki": Co w nowym odcinku?

  Natalia (Marta Żmuda Trzebiatowska), Anka (Magdalena Stużyńska Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) - tych troje wciąż mieszka pod jednym dachem! Jak długo jeszcze?

 • Nowa partnerka Boberka zagra Annę Przybylską!?

  Katarzyna Bujakiewicz, choć nie jest reżyserką, chce nakręcić film o Annie Przybylskiej i "ładnie podsumować jej życie". Spore szanse na główną rolę ma... Magdalena Turczeniewicz (32 l.), nowa partnerka Jarka Boberka.

 • "Taniec z gwiazdami": Mela i Soszyńska szaleją na próbie!

  Magdalena Soszyńska najpierw udaje że gra na protezie nogi Jana Meli niczym na gitarze, a następnie zdejmuje ją i śpiewa jak do mikrofonu...

Zdjęcia na temat: partnerka magdalena
Wideo na temat: partnerka magdalena
 • Magdalena Malicka: Co ją łączy z Tomaszem Karolakiem?

  Magdalena Malicka to modelka o pseudonimie Dziun oraz partnerka aktora Tomasza Karolaka, z którym ostatnio pojawiła się na salonach. Czy zdecyduje przenieść się do Polski dla niego? (źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Zobacz zwiastun 5. sezonu "Przyjaciółek"!

  Ingi, okaże się, że Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) i Andrzej (Adam Krawczyk) są … znowu parą. Czym tym razem zaskoczy Dorota? Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) tryska energią. Ma nową miłość, wierzy

Dyskusje na temat: partnerka magdalena