• Informacje na temat:

  partnerka wyzsza od partnera

Artykuły na temat: partnerka wyzsza od partnera
 • Magdalena Boczarska mimo zmęczenia czuje się kobieco. Jest spełnioną mamą i partnerką

  ...się własnych wartości". Bez fałszywej kokieterii podsumowuje więc: - Jestem taką fajną babą do życia i mam fajnego partnera.  A jest nim aktor Mikołaj Banasiuk (33 l.). Gdy go poznała, nawet ona, taka...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Jarosław Kret odmówi byłej? Nie chce płacić wyższych alimentów!

  ...l.), niegdysiejszą producentką jego podróżniczego programu "Planeta według Kreta". Była partnerka prezentera domaga się wysokich alimentów na dziecko. Jak dowiedziało się nieoficjalnie "Twoje(...) aktualna partnerka, dziennikarka Beata Tadla (40 l.), jest bez pracy. "To tak, jakby utrzymanie syna kosztowało dziesięć tysięcy złotych miesięcznie, bo przecież rodzice powinni płacić po równo...

 • Jerzy Stuhr: Kto umie go wzruszyć?

  Jest kryterium pozwalające ocenić, czy ktoś ma predyspozycje do zostania aktorem - patrzę, czy naprawdę chce mi coś powiedzieć, czy tylko mówi to, co zadane - powiedział wykładowca i b. rektor Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie prof. Jerzy Stuhr.

 • Antoni Pawlicki rozstał się z partnerką

  ...o serialową partnerkę Antka z "Czasu honoru", Agnieszkę Więdłochę. W sierpniu 2012 r. Marysia przeżyła ogromny zawód, gdy jej partnera fotoreporterzy przyłapali na czułościach z Więdłochą w jednym z parków...

 • Baar i Błach: Przeciwieństwa się przyciągają

  Duet Kamilla Baar i Wojciech Błach nominowany jest w plebiscycie "Srebrne Jabłka 2013" miesięcznika "Pani", w którym biorą udział znane pary sportretowane w magazynie. Opisując swój związek z Wojciechem, Kamilla przyznaje, że przeciwieństwa się przyciągają.

 • Pokonała Pudziana!

  Magdalena Walach z odcinka na odcinek prezentowała coraz wyższy poziom taneczny, wzbudzała coraz większy zachwyt widzów i uznanie jury, by w finale sięgnąć wraz z partnerem po najwyższe trofeum - Kryształową Kulę.

 • Kto w finale "Tańca z gwiazdami"?

  Weronika Marczuk nie wygra 13. edycji "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 20 listopada, decyzją widzów pożegnała się z programem. W finale zobaczymy natomiast Kacpra Kuszewskiego i Annę Głogowską oraz Bilguuna Ariunbataara i Janję Lesar. Która z par wygra przekonamy się już za tydzień.

 • Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński w Międzyzdrojach nie mogli od siebie oderwać wzroku!

  Jeszcze niedawno media rozpisywały się o kryzysie u Patrycji Markowskiej (36 l.) i Jacka Kopczyńskiego (44 l.). Mówiło się nawet, że ich związek wisi na włosku. Jak jest teraz? Wszystko wskazuje na to, że między nimi dobrze się układa!

 • Jacek Braciak jakiego nie znacie! O jego związku z aktorką prawie nikt nie wiedział!

  ...wyborów. Ja sobie świetnie radzę bez ślubu. Jeśli partnera i relacje z nim traktuje się poważnie, można powiedzie, że każdy związek to małżeństwo. Przecież nie ma gwarancji na miłość" – wyznał aktor(...)" – zdradza "Na Żywo" osoba z otoczenia Braciaka. Długi związek z Mają usunął w cień jego relacje z innymi kobietami. Ale mało kto wie, że ani Ilona, ani Maja nie były jego jedynymi partnerkami życiowymi...