• Informacje na temat:

  pary w tancu

Artykuły na temat: pary w tancu
Zdjęcia na temat: pary w tancu
Wideo na temat: pary w tancu
 • Magda Bereda płakała przed występem w "Tańcu z Gwiazdami"!

  - Jesteśmy dalej i dziękujemy za wszystkie głosy - powiedział po zakończeniu czwartego odcinka "Tańca z Gwiazdami" Kamil Kuroczko. Przypomnijmy, że para została najniżej oceniona przez jury, ale uratowały ich głosy widzów. Co na to Magda Bereda? - To był przełomowy tydzień, dużo dzieje się w mojej głowie. Boję się, ze więcej nie da się wycisnąć i że marzenia są nie do zrealizowania. Też jestem człowiekiem i też się tym wszystkim przejmuję. Popłynęły łzy - wyznała.

 • Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": Byłam trochę omamiona

  - To było niesamowite przeżycie. Na początku byłam taka trochę omamiona, ale potem uświadomiłam sobie, że to jest ten nasz moment i musimy z sobie dać wszystko na parkiecie - powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan tuż po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". - Spięłam się na ostatnią chwilę. Zależy mi, żeby tu zrobić wszystko dobrze. Nie po to ciężko pracuję, żeby mi potem nie wyszło - dodała. Aktorka podbiła serca jurorów tangiem, które zatańczyła z Jackiem Jeschke. Para otrzymała aż 29...

 • Agnieszka Kaczorowska: w „Tańcu z Gwiazdami” bylibyśmy z Rafałem Maślakiem ładną parą

  Agnieszka Kaczorowska znana widzom z roli Bożenki w serialu „Klan” jest typowana jako tancerka w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami”. Aktorka wciąż nie potwierdza tych informacji, ale uważa, że z Rafałem Maślakiem, zdobywcą tytułu Mister Polski, stanowiliby ładny i dobrany duet.