• Informacje na temat:

  pat benatar

Artykuły na temat: pat benatar
 • DVD Pat Benatar

  Wytwórnia Capitol zapowiedziała wydanie w USA DVD Pat Benatar. Materiał nosi tytuł "Choice Cuts", a znajdzie się na nim kilkanaście klipów z różnych etapów kariery wokalistki.

 • Pat Benatar: Płyta w sierpniu

  Pat Benatar, amerykańska wokalistka rockowa, której szczyt popularności przypadł na lata 80., wyda 12 sierpnia nową płytę studyjną. Nosi ona tytuł "Go", zaś wydawcą będzie mało znana wytwórnia Belchiasso Records.

 • Pat Benatar: Nie czas na emeryturę

  Amerykańska wokalistka Pat Benatar skończyła pracę nad nowym albumem studyjnym zatytułowanym "Girl". Płyta powstała w jej domowym studiu w Malibu, w asyście grającego na gitarze męża Neila Geraldo. Premiery możemy spodziewać się jeszcze przed wakacjami, choć wciąż nie wiadomo, kto wyda album.

 • Szkielety Children Of Bodom

  18 września ukaże się nowy album fińskiej grupy Children Of Bodom. Na płycie "Skeletons In The Closte" znalazły się przeróbki przebojów innych wykonawców - od klasyków metalu po popową Britney Spears!

 • Tom Cruise w musicalu

  Tom Cruise wystąpi i zaśpiewa w musicalu "Rock of Ages", który zrealizuje Adam Shankman ("Lakier do włosów" ).

 • Tom Cruise rockowcem!

  To będzie najlepszy sceniczny występ Toma Cruise'a od czasu roli w 'Magnolii" Paula Thomasa Andersona! Gwiazdor wystąpił w musicalu "Rock of Ages" w reżyserii Adama Shankmana ("Lakier do włosów" ).

 • Cruise zaśpiewa z Zetą Jones

  Catherine Zeta Jones wystąpi u boku Toma Cruise'a w musicalu Adama Shankmana zatytułowanym "Rock of Ages". Śpiewanie na ekranie to żadna nowość dla aktorki, która Oscara zdobyła za występ w musicalu "Chicago".

 • "Rock Of Ages": Posłuchaj, jak śpiewa Tom Cruise!

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać obszernych fragmentów soundtracku do filmu "Rock Of Ages". Klasyki rocka z lat 80. wykonują tacy aktorzy, jak m.in. Tom Cruise, Catherina Zeta-Jones, Russell Brand czy Alec Baldwin.

 • Tom Cruise: Jak się śpiewa?

  Amerykański aktor Tom Cruise nie miał problemów z przygotowaniem się do roli w musicalu "Rock of Ages". Śpiewał już bowiem wcześniej, chociażby w... szkolnym chórze.

Wideo na temat: pat benatar
 • Listonosz Pat i wielki świat

  Film inspirowany jest popularnym serialem dla najmłodszych. Sympatyczny listonosz Pat będzie miał ręce pełne roboty i to wcale nie z powodu przesyłek, które musi dostarczyć. W miasteczku pojawi się zmechanizowana wersja jego samego. Niestety Pat-robot nie jest tak przyjaźnie nastawiony do świata jak Pat-człowiek. A kiedy robotów pojawi się więcej, harmonia zostanie zachwiana.

 • Poradnik pozytywnego myślenia

  Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice - Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver). Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną...

 • Karate Kid

  Dre (Jaden Smith) razem z matka przeprowadza się do Chin gdzie postanawia ćwiczyć sztuki walki i poznaje pana Hana (Jackie Chan). Ten będzie wprowadzał go we wszystkie tajniki walk. "Dre Parker to fajny dzieciak, który wyjechał z rodzinnego miasta i teraz musi dać sobie radę w Chinach," mówi Jaden Smith, który wcześniej zagrał z ojcem w filmie W pogoni za szczęściem (The Pursuit of Happyness). "Jest mu naprawdę trudno - po prostu czuje, że nie pasuje do otoczenia. Trochę nie z własnej woli...