• Informacje na temat:

  patric swa

Artykuły na temat: patric swa
 • Samobójstwo brata Mii Farrow

  Rzeźbiarz Patric Farrow, brat aktorki Mii Farrow, popełnił samobójstwo strzelając sobie w głowę - poinformowała amerykańska policja.

 • Children Of Bodom i "Sztokholmski nokaut"

  Ponad 3 godziny materiału znajdzie się na nowym materiale DVD fińskiej power / speedmetalowej grupy Children Of Bodom. Gwoździem programu "Chaos Ridden Years - Stockholm Knockout Live" będzie koncert sfilmowany w stolicy Szwecji, 5 lutego 2006 roku. Album będzie miał swą premierę 10 października.

 • Mnemic nominowany do duńskiej Grammy

  Duńska grupa Mnemic, która 16 grudnia zaprezentuje się w Warszawie przed Machine Head, została nominowana do nagrody Steppeulven, duńskiego odpowiednika Grammy, w kategorii Najlepszy Debiut. Z kolei Tue Madsen, który zadbał o brzmienie ich albumu "Mechanical Spin Phenomena", otrzymał za swoje dzieło nominację w kategorii Producent Roku.

 • In Flames: "Noc w płomieniach"

  Szwedzcy mistrzowie melodyjnego death metalu z In Flames zabrali się za prace nad swoim pierwszym, oficjalnym materiałem DVD. Na płycie zatytułowany "A Night In Flames" znajdzie się m.in. londyński koncert zespołu, na którym grupie z Goeteborga towarzyszyć będą zespoły Lacuna Coil, Chimaira oraz Caliban.

 • Dream Evil: Szczegóły nowej płyty

  Szwedzka formacja Dream Evil, której najbardziej znanym członkiem jest słynny producent Fredrik Nordström, przygotowała już materiał na swoją trzecią płytę. Jej tytuł to "The Book Of Heavy Metal", zaś premiera nastąpi 31 maja za sprawą wytwórni Century Media.

 • Tiamat kręci teledysk

  Szwedzka grupa Tiamat, której nowa płyta "Prey" została zapowiedziana na 27 października, nakręci teledysk do singlowej kompozycji "Cain". Za produkcję odpowiedzialna będzie słynna w Skandynawii firma Revolver Film Company.

 • Witchery: "Nie bójcie się żniwiarza"

  Wypełniona znanymi muzykami skandynawskiej sceny metalowej, szwedzka grupa Witchery wreszcie ustaliła datę premiery, gotowego już od co najmniej roku, czwartego albumu. Płyta "Don't Fear The Reaper" ukaże się z logiem Century Media Records 27 lutego.

 • Telewizyjni scenarzyści nominują

  Gildia Scenarzystów Amerykańskich (WGA - Writers' Guild of America) ujawniła listę nominacji do swoich dorocznych nagród w kategoriach telewizyjnych i radio wych. Największe szanse na zdobycie prestiżowych wyróżnień ma legendarny serial animowany "Simpsonowie" , który uhonorowano trzema nominacjami. Dwie przypadły natomiast serialowi "Prawo i bezprawie" ("Law & Order: Special Victims Unit").

 • "Lojalność" Firewind

  Po zmianie na pozycji wokalisty i perkusisty, z nowym materiałem powraca heavymetalowa grupa Firewind. "Allegiance", czwarty album formacji dowodzonej przez greckiego gitarzystę Gusa G ukaże się 24 lipca z nalepką niemieckiej Century Media Records.

 • Witchery: Mobilizacja po latach

  Retro-thrashmetalowa załoga z Witchery w końcu przygotowała, zapowiadaną od co najmniej dwóch lat, nową płytę. Jeszcze nie zatytułowany album jest już gotowy do wydania. Jedyny szkopuł tkwi w tym, że po rozstaniu się z amerykańską Necropolis Records - firmą, z którą Szwedzi współpracowali przy wszystkich trzech poprzednich płytach - muzycy Witchery nadal poszukują nowego wydawcy.

Wideo na temat: patric swa
 • Wujek Boonmee który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia

  "Wujek Boonmee który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia" to tajemnicza i pełna mistycyzmu opowieść o człowieku, który pragnie spędzić ostatnie dni swojego życia wśród bliskich.Pewnego dnia niespodziewanie ukazuje mu się duch jego zmarłej przed laty żony, a następnie syna, choć ten przybywa w nowej zwierzęcej postaci. W ich towarzystwie Boomnee przypomina sobie swoje dawne wcielenia, gromadzą się wokół niego zjawy. Razem z nimi wyruszy w ostatnią, mistyczną wyprawę przez dżunglę. Jej...

 • Następny jesteś ty

  Opowieść o rodzeństwie, które świętuje 30. rocznicę ślubu swoich rodziców. Imprezę przerywa niespodziewany atak anonimowych zabójców.

 • Joe

  Joe

  Historia byłego więźnia, który na swej drodze spotyka nastolatka, Gary'ego, i jego lekkomyślnego ojca alkoholika.