• Informacje na temat:

  patricia kazadi ma chłopaka

Artykuły na temat: patricia kazadi ma chłopaka
 • Patricia Kazadi: Zaskakujące kulisy rozstania!

  Jeszcze trzy miesiące temu Patricia Kazadi (26 l.) i Christian Eyenga (25 l.) wyglądali na bardzo zakochaną parę, a w rozmowie z mediami twierdzili, że nie widzą świata poza sobą. Dlaczego więc rozstali się?

 • Rola życia Antoniego Królikowskiego?

  W przyszłym roku Antoni Królikowski ma szansę wznieść się na wyższą orbitę sławy. Aktor otrzymał główną rolę w serialu o życiu Eugeniusza Bodo, który był gwiazdą międzywojennej Polski. Film obejrzymy w telewizyjnej "Jedynce".

 • Patricia Kazadi została wrobiona w romans?

  Tabloidy niedawno wyswatały "Patriszję" Kazadi, tymczasem celebrytka TVN wciąż jest singielką do wzięcia.

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Patricia Kazadi: Kim jest tajemniczy mężczyzna, z którym pojawiła się na balu?

  Patricia Kazadi (29 l.) znów zakochana? Jej menadżer rozwiewa wątpliwości.

 • Patricia Kazadi: Konkurencja niech się boi

  Już 1 marca startuje czwarta edycja programu "X Factor". Prowadząca Patricia Kazadi opowiada nam o nowościach, jakie czekają na widzów i wyjaśnia, dlaczego ten show nie ma sobie równych. Zdradza także prywatne plany i marzenia na najbliższą przyszłość.

 • Patricia Kazadi ubolewa: Jestem za stara na karierę w USA!

  Patricia Kazadi (27 l.) zdaje sobie sprawę, że już raczej nie podbije amerykańskiego rynku! Uważa, że z polskim rynkiem jej się udało?

 • "YCD": Kazadi na parkiecie

  W programie "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zostało już tylko osiem osób. Tym razem tancerze, oprócz zbiorowej choreografii i duetów, zatańczą również w grupach.

 • To pewne: Kazadi poprowadzi "X Factora"!

  Od momentu, gdy Jarosław Kuźniar ogłosił, że rezygnuje z tvn-owskiego show, zaczęto spekulować, kto może go zastąpić. Dziś wiemy już oficjalnie, że będzie to Patricia Kazadi.

 • "You Can Dance": to był szok!

  Z programu "You Can Dance - po prostu tańcz" odpadli, faworyzowani przez jury, Karolina "Cuki" Dziemieszkiewicz i Igor Leonik. Dla publiczności zebranej w studio i dla jurorów, to był prawdziwy szok.

Zdjęcia na temat: patricia kazadi ma chłopaka
Wideo na temat: patricia kazadi ma chłopaka
 • Patrycja Kazadi pierwszy raz publicznie z nowym facetem!

  Patricia Kazadi pojawiła się na gali koszykarskiej Tauron Basket Ligi. Piosenkarka towarzyszyła swojemu chłopakowi Christianowi Eyendze, który odebrał nagrodę dla najbardziej energetycznego zawodnika sezonu. - Jestem z niego bardzo dumna - przyznała celebrytka.

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...