• Informacje na temat:

  patricia neal

Artykuły na temat: patricia neal
 • "Cudowne lata": Co się stało z gwiazdami serialu?

  ...wojny w Korei. Jako głowa rodziny nie potrafił znaleźć wspólnego języka z najstarszą córką. - Podczas rozmowy z Neal Marlens, producentką serialu, zasugerowałem, by mój bohater - podobnie jak ja - miał...

 • Zmarła laureatka Oscara

  Laureatka Oscara, 84-letnia Patricia Neal, zmarła na raka płuc.

 • Nawiązuje kontakt z kosmitą

  Jennifer Connelly i Kathy Bates negocjują swój udział w ramake'u klasycznego obrazu science fiction z 1951 roku "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia".

 • A. Banderas i J. Moore w Alei Gwiazd

  Kilka dni temu ujawniono nazwiska sław amerykańskiego przemysłu rozrywkowego, które w 2005 roku uhonorowane zostaną słynnymi gwiazdami na Hollywood Walk of Fame. Wśród kandydatów z dziedziny filmu znaleźli się m.in. Antonio Banderas ( "Desperado" ), Julianne Moore ( "Godziny" ) i Kaczor Donald.

 • Telewizyjne i radiowe nominacje Gildii Scenarzystów

  Kultowy serial "Rodzina Soprano" oraz serie "Prezydencki poker", "Seks w w wielkim mieście" i "Malcolm in the Middle" zdominowały tegoroczne nominacje do telewizyjnej nagrody Gildii Scenarzystów Amerykańskich (Writers Guild of America Awards). Nominacje ogłoszono we wtorek, 15 stycznia.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Wideo na temat: patricia neal
 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Boyhood

  Opowieść o Masonie i otaczających go osobach, ukazująca życie chłopca począwszy od lat 5 do 18. urodzin.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.