• Informacje na temat:

  patrick schwarzenegger

Artykuły na temat: patrick schwarzenegger
 • Patrick Schwarzenegger broni Miley Cyrus!

  Patrick Schwarzenegger (22 l.) przekonuje, że Miley Cyrus (23 l.) wcale nie jest taka zła jak o niej wszyscy myślą…

 • Syn Pierce'a Brosnana został modelem

  Jaki ojciec, taki syn - można powiedzieć o rodzinie Brosnanów. Syn słynnego Pierce'a, Dylan, właśnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jako model zaliczył mocny debiut - został zaangażowany do kampanii tak uznanej marki jak Saint Laurent.

 • Patrick Schwarzenegger (22 l.), podobnie jak jego była dziewczyna, także jest zakochany!

 • Syn Schwarzeneggera w reklamie

  Syn Arnolda Schwarzeneggera, Patrick, od kilku lat próbuje swoich sił w show-biznesie. 20-latek w końcu odniósł zauważalny sukces - wziął udział w najnowszej kampanii reklamowej okularów Toma Forda, kultowego amerykańskiego projektanta.

 • Miley Cyrus wybaczyła Patrickowi Schwarzeneggerowi!

  W ostatnim czasie związek piosenkarki i syna Arnolda Schwarzeneggera był szeroko komentowany w mediach. Wszystko przez zdjęcia chłopaka Cyrus, które wyciekły do sieci. Widać na nich, jak Patrick Schwarzenegger obejmuje nieznajomą kobietę oraz pije drinki z jej pępka. Dziennikarze zapytali wprost piosenkarkę o aferę z jej chłopakiem. W odpowiedzi usłyszeli, że "jest młoda i na pewno będzie...

 • "Terminator 3": Kobieta cyborg kontra Arnold Schwarzenegger

  Stan Winston, specjalista od efektów specjalnych i charakteryzacji, przy okazji odebrania nagrody "Saturna" za najlepsze efekty w filmie Stevena Spielberga "Sztuczna inteligencja" , udzielił wywiadu na temat realizacji "Terminatora 3". Filmowiec zapewnił, że warto będzie czekać na trzecią część opowieści o wojnie ludzi i robotów.

 • Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegger jednak się rozstali!

  Związek Miley Cyrus (22 l.) i Patricka Schwarzeneggera (21 l.) to już przeszłość.

 • Schwarzenegger złamał prawo

  Gubernator Kalifornii i były aktor Arnold Schwarzenegger (58 l., "Terminator" ), który w czasie weekendu uległ wypadkowi na motocyklu i lekarze musieli założyć mu 15 szwów na twarzy, faktycznie nie miał prawa prowadzić swojego Harleya Davidsona - podała we wtorek, 10 stycznia, policja w Los Angeles.

 • Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegger „nie wychodzą z łóżka”!

  Miłość Miley Cyrus (21 l.) i Patricka Schwarzeneggera (21 l.) kwitnie!

 • "Terminator 3": Czarny koń Hollywood

  Dzięki informacjom dobiegającym ze studia Intermedia Films wiadomo, iż realizacja filmu "Terminator 3" pochłonie co najmniej 160 mln dolarów. Odtwórca tytułowej roli - Arnold Schwarzenegger - ma otrzymać za rolę aż 30 mln dolarów. To nie jedyne sensacyjne wiadomości. Kilka dni temu ujawniono, że "Terminator 3" będzie nosił podtytuł "Rise of the Machines". Hollywoodzcy analitycy już teraz

Zdjęcia na temat: patrick schwarzenegger