• Informacje na temat:

  patrick swayze chemioterapia

Artykuły na temat: patrick swayze chemioterapia
 • Patrick Swayze trafił do szpitala

  Gwiazdor Patrick Swayze trafił do szpitala w Los Angeles, gdzie rozpoznano u niego zapalenie płuc. Aktor prawie od roku toczy walkę z rakiem trzustki.

 • Chemioterapia to koszmar

  Patrick Swayze, który wrócił do pracy po leczeniu raka trzustki, opisuje przebytą chemioterapię jako "piekło na kółkach". Dobre samopoczucie zapewnia mu tylko aktorstwo.

 • Patrick Swayze ma 5 tygodni życia!

  ...55-letni aktor hollywoodzki Patrick Swayze wyjawił w środę 5 marca, że cierpi na raka trzustki i lekarze dają mu ok. 5 tygodni życia. Chorobę rozpoznano zaledwie miesiąc temu!

 • Wychudzony Patrick Swayze

  Walczący z rakiem Patrick Swayze wygląda jak cień samego siebie. Tygodnie chemioterapii zaczynają zbierać swoje żniwo.

 • Patrick Swayze o swoim zdrowiu: to cud

  Pomimo trwającej walki z rakiem, amerykański aktor Patrick Swayze, znów wygląda na zdrowego i szczęśliwego - podają amerykańskie media.

 • Patrick Swayze zrezygnował

  Patrick Swayze zrezygnował z roli w filmie "Fired Up!". Miesiąc temu u aktora zdiagnozowano raka trzustki.

 • Swayze mówi o swojej chorobie

  Aktor Patrick Swayze, który wrócił do pracy po leczeniu raka trzustki, opisuje przebytą chemioterapię jako "piekło na kółkach". Dobre samopoczucie zapewnia mu tylko aktorstwo.

 • Swayze atakuje tabloidy

  Patrick Swayze ostro zareagował na tabloidowe informacje o jego rychłym "końcu". "Jest teraz tyle pozytywów w moim życiu" - deklaruje walczący z rakiem krtani aktor.

 • Waleczny i romantyczny

  Patrick Swayze kochał taniec, aktorstwo i żonę. To właśnie dzięki tańcowi zdobył sławę, chociaż uczył się go w celach... rehabilitacyjnych. Miał duszę wojownika. Dwa lata temu przegrał bitwę o życie.

 • Koniec serialu ze Swayze

  Najnowsza produkcja z udziałem chorego na raka Patricka Swayze - serial "The Beast" - najprawdopodobniej nie będzie kontynuowana po 13. nakręconych odcinkach.

Wideo na temat: patrick swayze chemioterapia
 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...

 • Seks w wielkim mieście 2

  Ciąg dalszy perypetii czterech przyjaciółek z Los Angeles - Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy - bohaterek kultowego serial u "Seks w wielkim mieście". Zabawa, przyjaźń, moda: to i jeszcze więcej powraca w filmie "Seks w wielkim mieście 2". Co się dzieje po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak"? Życie spełnia wszelkie oczekiwania bohaterek, ale to nie byłby Seks w wielkim mieście, gdyby nie chowało w zanadrzu kilku niespodzianek... Tym razem przybierają one postać wspaniałej, słonecznej...

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...