• Informacje na temat:

  patrick swayze i jego dzieci

Artykuły na temat: patrick swayze i jego dzieci
 • Keanu Reeves przeżył dramatyczne chwile. Najpierw stracił dziecko, a później ukochaną

  Jego aktorska kariera to pasmo nieprzerwanych sukcesów, ale nie można tego powiedzieć o życiu prywatnym Keanu Reevesa (53 l.). Wydaje się, że odtwórcę głównej roli Neo w trylogii „Matrix” od dzieciństwa prześladuje pech.

 • Kirstie Alley: Im więcej kilogramów, tym mniej miłości

  ...mąż, a serialowy partner - Patrick Swayze - powodował, że miękły jej kolana. - Dla niego byłam skłonna zakończyć swoje małżeństwo, ale nie chciałam rozbijać jego - wyznała Barbarze Walters w 2012(...) u boku Alley wiernie trwał Parker, jednak para nie miała dzieci. Po zakończeniu "Zdrówka" Kirstie postanowiła poddać się kuracji hormonalnej, której skutki szybko zaczęły być widoczne w postaci wahania...

 • Basia Kurdej-Szatan i Piotr Adamczyk: Kulisy zaskakującej przyjaźni

  .... - Pracowaliśmy razem przy reklamie. Mieliśmy do zagrania słynną scenę z filmu "Wirujący seks". Tańczyliśmy, a Piotr unosił mnie do góry jak Patrick Swayze bohaterkę - opowiada z entuzjazmem Kurdej-Szatan(...)Para zaprzyjaźniła się na planie nowej komedii romantycznej "Narzeczony na niby". Adamczyk gra tam czarny charakter, sławnego reżysera, Basia Kurdej-Szatan zaś jego asystentkę. Razem uknują intrygę...

 • "Moda na sukces": Serialowa Brooke znalazła szczęście?

  ...zadebiutowała u boku Patricka Swayze w komedii "Skatetown, U.S.A." (1979) i na tym skończyły się jej aktorskie sukcesy. Burzliwe życie Brooke Wszystko się zmieniło, kiedy w 1987 r. przyjęła rolę(...) jej związków, romansów i małżeństw jest bardzo długa. Dwa razy stawała na ślubnym kobiercu z nestorem rodu Forresterów - Erikiem, raz z jego synem Thorne’em, a cztery razy z drugim synem - Ridge’em...

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Plotkarski przegląd roku

  Nicole Kidman w ciąży! David Duchovny uzależniony od seksu! Helen Mirren wciągała kokę! - czym emocjonowaliśmy się w mijającym roku?

 • Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.