• Informacje na temat:

  patrick swayze tancerz

Artykuły na temat: patrick swayze tancerz
 • "Bestia": Patrick Swayze wytańczył swój sukces

  Dancing", filmowym przeboju końca lat osiemdziesiątych. A przecież mógł wybrać zupełnie inną ścieżkę kariery... Patrick Swayze urodził się w 1952 roku w Houston w Teksasie i jak większość jego(...), ma baletki. Takie słowne przepychanki zwykle kończyły się bójką. A że Patrick Swayze oprócz tańca trenował również wschodnie sztuki walki, zwykle to napastnicy wychodzili z takich konfrontacji mocno...

 • Zapracowany Patrick Swayze

  Już niedługo wielbiciele Patricka Swayze będą mogli oglądać aktora w kilku nowych projektach. W jednym z nich, filmie "Wthout a Word", spotkał się na planie ze swą żoną, Lisą Niemi. W opowieści ze świata tańca - tak bliskiemu Patrickowi, para wcieliła się w tancerzy, którzy muszą pokonać dzielące ich różnice.

 • Waleczny i romantyczny

  Patrick Swayze kochał taniec, aktorstwo i żonę. To właśnie dzięki tańcowi zdobył sławę, chociaż uczył się go w celach... rehabilitacyjnych. Miał duszę wojownika. Dwa lata temu przegrał bitwę o życie.

 • Patrick Swayze w Warszawie

  Patrick Swayze aktor znany między innymi z takich filmów jak "Dirty Dancing" , czy "Uwierz w ducha" , przyjeżdża w środę, 20 października, do Warszawy. Swayze będzie gościem środowej premiery filmu "One Last Dance".

 • Film Patricka Swayze w Polsce

  "Ostatni Taniec" , najnowszy film Patricka Swayze ( "Dirty Dancing" , "Uwierz w ducha" ), którego polska premiera odbyła się 20 października, zostanie wprowadzony do dystrybucji kinowej. Obraz będzie można oglądać już od 12 listopada, na razie tylko w warszawskim kinie Relax.

 • Opublikowana we wtorek nieautoryzowana biografia aktora Patricka Swayzego, gwiazdora filmu "Dirty Dancing" odsłania kulisy jego walki z rakiem trzustki.

 • "Dirty Dancing" znaczy wirujący seks

  25 lat temu na ekranach amerykańskich kin zadebiutował "Dirty Dancing" - taneczny hit lat 80. z rolami Patricka Swayze i Jennifer Gray. Polscy widzowie oglądali film Emile Ardolino pod tytułem "Wirujący seks".

 • Piróg: Lepiej niż w Ameryce!

  Michał Piróg twierdzi, że polscy tancerze dorównują umiejętnościami tancerzom zagranicznym, a także przekonuje, że z tańca naprawdę da się wyżyć.

 • Weekend w kinie

  Kinowe premiery tego weekendu (12-14 listopada) to "W pogoni za rozumem" - druga część perypetii słynnej Bridget Jones, w którą wciela się Renee Zellweger, "Pięć nieczystych zagrań" - wspólny projekt Larsa von Triera i Jorgena Lecha oraz "Ostatni Taniec" - kanadyjski dramat o jednej z nowojorskich grup tanecznych, z Patrickiem Swayze w roli głównej.

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.