• Informacje na temat:

  patrick swayze w polsce

Artykuły na temat: patrick swayze w polsce
 • Patrick Swayze nie żyje

  W wieku 57 lat na raka trzustki zmarł w poniedziałek, 14 września, aktor filmowy Patrick Swayze .

 • TVP powtórzy "Wspaniałe stulecie"! Od pierwszego odcinka!

  Telewizyjna Jedynka zaprezentowała wakacyjne plany. Jak co roku, lato to okres serialowych powtórek. Oprócz klasyków: "Północ-Południe" oraz "Ptaków ciernistych krzewów", TVP1 przypomni też - od początku! - turecką telenowelę "Wspaniałe stulecie".

 • Uczeń Patricka Swayze

  .... A Fimmel przyznał: "Aż podskoczyłem z radości, gdy dowiedziałem się, że mam rolę Ellisa. Potem przyszła chwila zwątpienia. Byłem amatorem, miałem zagrać z Patrickiem Swayze, który prawdopodobnie po(...) już wtedy znanym modelem, który postanowił spróbować swoich sił jako aktor. Marzenie o ekranie pomogli mu spełnić szefowie Warner Bros. Dostał główną rolę w (znanym także w Polsce) serialu "Tarzan na...

 • Patrick Swayze w Warszawie

  Patrick Swayze aktor znany między innymi z takich filmów jak "Dirty Dancing" , czy "Uwierz w ducha" , przyjeżdża w środę, 20 października, do Warszawy. Swayze będzie gościem środowej premiery filmu "One Last Dance".

 • "Wspaniałe stulecie": W lecie powtórki wszystkich odcinków!

  Oprócz premierowych propozycji w ofercie Jedynki nie zabraknie chętnie oglądanych przez widzów pozycji, w tym m.in. amerykańskich seriali: "Północ-Południe" z Patrickiem Swayze (od 23 maja, sobota(...) grający główną rolę - w 1998 roku odebrał w Polsce Telekamerę dla najlepszego aktora zagranicznego (od 21 czerwca, niedziela, godz. 17.30.). TVP1 przypomni także rosyjski serial "Anna German" z Joanną...

 • Patrick Swayze: Film w Polsce

  Latem przyszłego roku w Polsce prawdopodobnie ruszą zdjęcia do filmu z Patrickiem Swayze w roli głównej. Niewykluczone, że autorem scenariusza będzie Maciej Ślesicki . Amerykański aktor właśnie gości w Warszawie.

 • Film Patricka Swayze w Polsce

  "Ostatni Taniec" , najnowszy film Patricka Swayze ( "Dirty Dancing" , "Uwierz w ducha" ), którego polska premiera odbyła się 20 października, zostanie wprowadzony do dystrybucji kinowej. Obraz będzie można oglądać już od 12 listopada, na razie tylko w warszawskim kinie Relax.

 • Uczeń Patricka Swayze

  Gdy Travisowi Fimmelowi znudziło mu się reklamowanie bielizny Calvina Kleina, postanowił zostać aktorem. Krytykom nie spodobał się w roli Tarzana, ale zaakceptowali go jako agenta-żółtodzioba Ellisa Dove'a z "Bestii".

 • "Dirty Dancing 2": Wznowiono prace

  Ponad dwa lata temu informowaliśmy , że w Hollywood rozpoczęto prace nad sequelem słynnego pod koniec lat 80. filmu "Dirty Dancing", znanego w Polsce pod tytułem "Wirujący seks". Po miesiącach ciszy na temat powstania obrazu, wytwórnia Miramax we wtorek, 25 czerwca, oświadczyła nagle, że jesienią tego roku rozpocznie się realizacja "Dirty Dancing 2".

 • Cichopek w objęciach Damięckiego

  Katarzyna Cichopek zagra główną rolę w nowym filmie Macieja Dejczera "Kochaj i tańcz".

Wideo na temat: patrick swayze w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...

 • Seks w wielkim mieście 2

  Ciąg dalszy perypetii czterech przyjaciółek z Los Angeles - Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy - bohaterek kultowego serial u "Seks w wielkim mieście". Zabawa, przyjaźń, moda: to i jeszcze więcej powraca w filmie "Seks w wielkim mieście 2". Co się dzieje po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak"? Życie spełnia wszelkie oczekiwania bohaterek, ale to nie byłby Seks w wielkim mieście, gdyby nie chowało w zanadrzu kilku niespodzianek... Tym razem przybierają one postać wspaniałej, słonecznej...

Dyskusje na temat: patrick swayze w polsce