• Informacje na temat:

  patricka swayze

Artykuły na temat: patricka swayze
 • "Bestia": Patrick Swayze wytańczył swój sukces

  ...temat jego problemów z alkoholem w czasie kręcenia sagi, których prasie dostarczyła wiele lat później Kirstie Alley, nie zmieniło ich uwielbienia. Równie ważną serialową kreacją Patricka Swayze okazała(...) Dancing", filmowym przeboju końca lat osiemdziesiątych. A przecież mógł wybrać zupełnie inną ścieżkę kariery... Patrick Swayze urodził się w 1952 roku w Houston w Teksasie i jak większość jego...

 • "Must Be The Music": Do izolatki!

  Utalentowane nastolatki, śpiewający policjant, growlująca Amanda i powroty znanych twarzy - za nami drugi odcinek ósmej edycji "Must Be The Music".

 • Patrick Swayze: pożegnanie?

  Książka, zawierająca "bardzo intymne wspomnienia" aktora Patricka Swayzego i jego żony, ukaże się jeszcze tej jesieni.

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Pogrzeb Patricka Swayze w niedzielę

  Prywatna ceremonia pogrzebowa zmarłego 14 września gwiazdora Hollywood - Patricka Swayze - odbędzie się w niedzielę, 4 października, w siedzibie Sony Studios w Los Angeles.

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Patrick Swayze ma 5 tygodni życia!

  ...55-letni aktor hollywoodzki Patrick Swayze wyjawił w środę 5 marca, że cierpi na raka trzustki i lekarze dają mu ok. 5 tygodni życia. Chorobę rozpoznano zaledwie miesiąc temu!

 • TVP powtórzy "Wspaniałe stulecie"! Od pierwszego odcinka!

  Telewizyjna Jedynka zaprezentowała wakacyjne plany. Jak co roku, lato to okres serialowych powtórek. Oprócz klasyków: "Północ-Południe" oraz "Ptaków ciernistych krzewów", TVP1 przypomni też - od początku! - turecką telenowelę "Wspaniałe stulecie".

 • Wdowa po Patricku Swayze wyszła za mąż!

  W 2009 roku po miesiącach wyczerpującej walki z rakiem zmarł słynny aktor, Patrick Swayze. Wiadomość ta była szokiem dla całego Hollywood i milionów jego fanów na całym świecie. Żona była przy nim do ostatnich chwil i bardzo długo nie mogła otrząsnąć się po stracie ukochanego. W końcu byli ze sobą od 34 lat! Jednak w 2012 roku na jej drodze stanął niejaki Albert DePrisco, słynny amerykański...

 • Jan Kliment: Metryka nie ma znaczenia

  Nie wyobraża sobie życia bez tańca, choć na parkiet po raz pierwszy wyszedł jako 18-latek. Jan Kliment opowiada o przyjaźni ze swoją partnerką, aktorką Ewą Kasprzyk, z którą odpadli w ćwierćfinałowym odcinku show, oraz zdradza, z kim chciałby zatańczyć w kolejnej edycji.

Zdjęcia na temat: patricka swayze
Wideo na temat: patricka swayze
Dyskusje na temat: patricka swayze
 • Re: "Autostrada do nieba": Zawarłem pakt z Bogiem

  od Patricka Swayze daleko to byl wspanialy aktor

 • Re: Uczeń Patricka Swayze

  A ja myślę że dlatego pojechali po Travisie po nie miał tzw. "pleców" do 20 roku życia był zwyczajnym, skromnym, nieśmiałym ale bardzo ambitnym chłopakiem i dzięki odrobinie szczęścia udało mu się wkroczyć do świata show businessu. Modelem został tylko na około 2 lata i tylko dlatego iż potrzebował wizy aby na stałe zamieszkać w Los Angeles i kształcić się w kierunku aktorskim. Według mnie serial "Tarzan na Manhattanie" wcale nie jest zły, a to że Fimmel w tamtych czasach był chłopcem z...

 • Re: Gwiazdy po latach: "Żar tropików"

  Ja tam wolałam Patricka Swayze i Jamesa Reada z Północ - Południe. Kochałam i kocham do tej pory ten serial. Później pojawili się Policjanci z Miami i Don Johnson oraz Gliniarz i prokurator i Joe Penny (ten blondyn też był fajny). Ogólnie lata 80-te i 90-te to najlepsze czasy dla seriali zwłaszcza amerykańskich. Żar tropików też trochę pamiętam.

 • Ostatni serial Patricka Swayze

  wyrobi ogladalnosc czy jest zly czy dobry, bo post mortem jakas celebrity polukac to jest to ;/

 • Re: Ostatni serial Patricka Swayze

  Nie płakałem po Patricku Swayze

 • Re: Uczeń Patricka Swayze

  ja myślę, że po prostu ten Tarzan był sam w sobie beznadziejny xD