• Informacje na temat:

  patrycja celebrytka

Artykuły na temat: patrycja celebrytka
 • 'Lady' Patrycja Wieja pozuje w majtkach! Co za figura!

  Patrycja Wieja zasłynęła w mediach społecznościowych dzięki wygranej w pierwszej edycji programu "Projekt Lady". Choć po zakończeniu projektu celebrytka miała stać się prawdziwą damą, to od czasu do czasu lubi wracać do starych nawyków. Tak było i tym razem, gdy opublikowała gorące zdjęcie...

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • Andrzej Sołtysik i Patrycja mają znów problemy?! To kryzys!

  Andrzej Sołtysik (51 l.) i Patrycja (28 l.) są małżeństwem od 2015 roku i doczekali się synka Stasia (3 l.). Jednak od jakiegoś czasu w ich związku nie układa się najlepiej. Patrycja opublikowała mało optymistyczny wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 • Patrycja Pająk uczy się śpiewać

  Celebrytka Patrycja Pająk chce zostać piosenkarką i rozpoczęła pracę nad debiutancką płytą. Dotychczas 20-latka zajmowała się głównie modelingiem i pozowaniem do zdjęć dla tabloidów.

 • Patrycja Pająk

  Polska celebrytka.

 • Patrycja Pająk będzie śpiewać

  Znana z sesji fotograficznych dla tabloidów Patrycja Pająk zamierza spróbować swoich sił na muzycznej scenie.

 • Patrycja Kazadi: faceci nie pozwalają jej się odchudzać!

  Patrycja Kazadi (28 l.) wybrała się z kamerą śniadaniówki TVN na siłownię. "Przy okazji" wyznała, że faceci nie lubią, kiedy ćwiczy i pracuje nad sylwetką. "Gdy idę na siłkę i mówię partnerowi, że chcę coś zrzucić, to słyszę zawsze: NIE" - mówi celebrytka, dodając, że "faceci lubią kształty, żeby było za co złapać". Zgadzacie się?

 • Patricia Kazadi: To koniec jej kariery?

  Album muzyczny celebrytki Patricii Kazadi zatytułowany "Trip" spotkał się z nikłym zainteresowaniem fanów.

 • Patrycja Pająk w zaawansowanej ciąży! "Mam straszny kryzys"

  Patrycja Pająk założyła bloga, na którym opisuje przebieg swojej dość zaawansowanej już ciąży, o której dowiadujemy się dopiero teraz!

 • Patty: Nie jestem celebrytką

  Pamiętny występ w "Dzień Dobry TVN" sprawił, że o wokalistce Patty zrobiło się głośno. "To była bardzo dobra forma promocji" - mówi.

Wideo na temat: patrycja celebrytka
 • Patrycja Kazadi pierwszy raz publicznie z nowym facetem!

  Patricia Kazadi pojawiła się na gali koszykarskiej Tauron Basket Ligi. Piosenkarka towarzyszyła swojemu chłopakowi Christianowi Eyendze, który odebrał nagrodę dla najbardziej energetycznego zawodnika sezonu. - Jestem z niego bardzo dumna - przyznała celebrytka.

 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Patrycja Wojnarowska powiększy sobie pośladki

  Patrycja Wojnarowska weźmie udział w nowym programie telewizyjnym – „Zmiana Wizerunku” - w trakcie którego jej pośladki zostaną powiększone. Metamorfozę modelki będzie można śledzić w Telewizji(...) celebrytka.

 • Hiszpanka

  Są filmy, które wymykają się definicjom, a o których wiadomo, że na zawsze zapiszą się w historii kinematografii. Takim filmem jest "Hiszpanka" w reżyserii Łukasza Barczyka. To megaprodukcja z międzynarodową obsadą, o zapomnianym w polskiej historii, jedynym zwycięskim powstaniu - Powstaniu Wielkopolskim. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem produkcja przedstawia historię, która przekracza granice wyobraźni. Nie wiadomo, czy powiązane z Powstaniem Wielkopolskim wydarzenia są prawdą, czy...

Dyskusje na temat: patrycja celebrytka