• Informacje na temat:

  patrycja kotecka

Artykuły na temat: patrycja kotecka
 • Zbigniew Ziobro kilka dni temu został ojcem! Okoliczności porodu były dramatyczne!

  Zbigniew Ziobro (45 l.) i Patrycja Kotecka (36 l.) doczekali się kolejnego potomka. Życie dziecka było jednak zagrożone!

 • Patrycja Kotecka zwolniona?

  Kolejna dymisja w TVP? Wiceszefowa Agencji Informacji, Patrycja Kotecka. straciła pracę - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

 • Zbigniew Ziobro (45 l.) i Patrycja Kotecka (37 l.) są małżeństwem od prawie pięciu lat. Niedawno na świecie pojawił się ich drugi synek. Dumny minister sprawiedliwości w rządzie Baty Szydło(...). Niestety, Patrycja założyła sukienkę, która podwinęła się podczas siadania. Naszym zdaniem wyszło mało elegancko. Co sądzicie?

 • Patrycja Kotecka "nieetyczna"

  Komisja Etyki TVP, która badała medialne oskarżenia wobec wiceszefowej Agencji Informacji TVP Patrycji Koteckiej, stwierdziła, że w Agencji były przypadki naruszania obowiązujących zarówno dziennikarzy jak i ich szefów "Zasad etyki dziennikarskiej w TVP SA".

 • Znany poseł ożenił się i będzie ojcem?

  Według informacji jednego z tabloidów, Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka są już po ślubie. Co więcej, para spodziewa się pierwszego dziecka.

 • Kotecka odwołana

  Patrycja Kotecka, kontrowersyjna wiceszefowa agencji informacji, straci pracę w telewizji publicznej - informuje "Rzeczpospolita".

 • Znany poseł został ojcem

  Eurodeputowany PiS - jak mówi "Super Expressowi" - jest niezmiernie uradowany. Zdradza, że samemu porodowi towarzyszyły ogromne emocje, które na nogach trzymały go przez całą noc. Każdemu, kto jeszcze nie został ojcem, poleca tacierzyństwo! "Gdybym mógł cofnąć czas, na pewno wcześniej bym pomyślał o dziecku" - podkreśla. Przypomnijmy, że Patrycja, 32-letnia dziennikarka i była szefowa Agencji...

 • Kotecka przegrała z tabloidem

  "Super Express" nie musi przepraszać Patrycji Koteckiej za sugestię, że brała udział w kampanii wyborczej PiS do europarlamentu w 2009 r. - zadecydował w środę Sąd Okręgowy w Warszawie. Kotecka zapowiada w tej sprawie apelację.

 • Znany poseł potwierdza, że będzie ojcem!

  Zbigniew Ziobro (41 l.), były minister sprawiedliwości, wraz ze swoją żoną Patrycją Kotecką (32 l.) czeka na narodziny pierwszego potomka. Syn pary na świat przyjdzie jesienią i będzie nosił imię Jan.

 • Kotecka szefem Jedynki?

  Jeszcze tylko brakuje Patrycji Koteckiej - żartowali kilka dni temu pracownicy TVP, komentujący ostatnie zmiany personalne w spółce. I wykrakali. Kotecka wraca na Woronicza. Będzie szefem TVP1?

Zdjęcia na temat: patrycja kotecka
 • Oni zostali rodzicami w 2011 roku
Wideo na temat: patrycja kotecka
 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Hiszpanka

  Są filmy, które wymykają się definicjom, a o których wiadomo, że na zawsze zapiszą się w historii kinematografii. Takim filmem jest "Hiszpanka" w reżyserii Łukasza Barczyka. To megaprodukcja z międzynarodową obsadą, o zapomnianym w polskiej historii, jedynym zwycięskim powstaniu - Powstaniu Wielkopolskim. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem produkcja przedstawia historię, która przekracza granice wyobraźni. Nie wiadomo, czy powiązane z Powstaniem Wielkopolskim wydarzenia są prawdą, czy...

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...