• Informacje na temat:

  patrycja ma dziewczynę

Artykuły na temat: patrycja ma dziewczynę
 • "Oko za oko": Ada czy Patrycja?

  ...ostatnio Zakrzewski-Witt (Arkadiusz Brykalski). Koledzy od razu obdarzą ją zaufaniem... tymczasem Adriana okaże się szpiegiem! Dziewczynę wynajmie Zakrzewski-Witt - by donosiła mu o każdym kroku Anny(...), sympatyczna dziewczyna znakomicie pasuje do jej zespołu. Nieświadoma, że Ada tak naprawdę jest mistrzynią intryg i kłamstw... Jak bardzo nowa "koleżanka" zaszkodzi Annie i Konstantemu? I czy Patrycja...

 • Rafał Maślak: Spełniam marzenia dziewczyn

  Mister Polski 2014, Rafał Maślak dorobił się własnego programu telewizyjnego. W show "Randka z Maślakiem" spełnia marzenia dziewczyn."Rafał, dziękuję ci za to wszystko. Teraz wiem, że są jeszcze dobrzy ludzie" - usłyszał od jednej z bohaterek.

 • Patrycja Volny ma szansę na międzynarodową karierę

  Piękna, utalentowana i poważnie patrząca na życie. Trudno uwierzyć, że Patrycja Volny zamierzała pożegnać się z marzeniami o aktorstwie, gdy na próżno czekała na propozycje ról. Chciała już machnąć(...). W czeskim filmie "Zlaty podraz" ("Złoty postęp" lub "Złota zdrada"), który miał premierę w październiku, gra żydowską dziewczynę, osieroconą w czasie wojny i wplątaną w rozgrywki czasów...

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Patrycja była kandydatką do serca Łukasza z "Rolnik szuka żony 3". Ostatecznie tym dwojgu nie udało się zbudować szczęśliwego związku. Dziewczyna jednak nie poddała się i znalazła miłość! Jest już po ślubie i niedawno została mamą.

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Patrycja Dziubich, kandydatka Łukasza Siebersa z trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", wkrótce zostanie mamą!

 • Recenzja Ewelina Lisowska "Nowe horyzonty": A już tam "nowe"...

  Druga płyta Eweliny Lisowskiej prowokuje u mnie to samo pytanie, co pierwsza. Po co z alter-/hardcore'owego skarbu robić na siłę gwiazdkę pop? Drugie pytanie: czy to się udaje?

 • Patrycja Pająk w zaawansowanej ciąży! "Mam straszny kryzys"

  Patrycja Pająk założyła bloga, na którym opisuje przebieg swojej dość zaawansowanej już ciąży, o której dowiadujemy się dopiero teraz!

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

Zdjęcia na temat: patrycja ma dziewczynę
Wideo na temat: patrycja ma dziewczynę
 • "Przyjaciółki": Wika zdradza sekret Patrycji!

  Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) spotykają się na kolacji u Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Do dziewczyn dołącza również Patrycja (Joanna(...) kuchni, Kazumę (Yu Koyanagi), aby nauczył je przyrządzać sushi. Wika podczas kolacji ujawnia, że Patrycja jest w ciąży. Jak na tę nowinę zareagują przyjaciółki?

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • "Przyjaciółki": Patrycja jest w ciąży!

  Podczas wizyty u lekarza Patrycja (Joanna Liszowska) dowiaduje się, że jest w ciąży. Wkrótce zjawia się u niej Wika (Roma Gąsiorowska). Dziewczyna patrząc na zachowanie Patrycji nabiera podejrzeń. Czy będzie dyskretna? Inga (Małgorzata Socha) zostaje wezwana do gabinetu pani prezes (Monika Dryl). Otrzymuje reprymendę za rzekomy romans z swoim szefem (Kamil Maćkowiak). Anka (Magdalena Stużyńska

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.