• Informacje na temat:

  patryk vega z żoną

Artykuły na temat: patryk vega z żoną
 • Patryk Vega: Jestem reżyserem pana Boga

  Nowy film Patryka Vegi "Plagi Breslau" ma być jego najbardziej bezkompromisowym dziełem. Grająca główną rolę Małgorzata Kożuchowska pojawia się tam odmieniona. Jest wulgarna, przeklina i w niczym nie przypomina ułożonej Hanki Mostowiak. Sam reżyser przyznaje, że to jego najważniejszy film będący ukoronowaniem niebywałej metamorfozy duchowej.

 • Co w kinie? Klasyka i trudne tematy

  W piątek, 3 października, na ekrany kin wchodzi aż dziewięć filmów. Spośród nich największe zainteresowanie widzów budzą dwie polskie produkcje: "Potop Redivivus" Jerzego Hoffmana i "Służby specjalne" Patryka Vegi.

 • Patryk Vega: Mroczna przeszłość reżysera filmu "Pitbull. Nowe porządki"

  Patryk Vega (39 l.), reżyser kultowego "Pitbulla", przez lata pił i palił, zażywał też narkotyki. Zmienił się dopiero pod wpływem kobiety. Niebawem jego rodzina znowu się powiększy!

 • Wojciech Zieliński: Nie mógłbym tego robić

  Jedną z gwiazd filmu "Służby specjalne", który odsłania kulisy życia i pracy oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych, jest Wojciech Zieliński. "Nie mógłbym żyć w takim strachu, niepewności jak mój bohater" - stwierdza aktor. Określa też siebie jako pacyfistę.

 • Tomasz Oświeciński żeni się z byłą żoną?

  Wspólny adres, dzielenie domowych obowiązków i opieka nad córką Mają (8 l.). Odkąd aktor filmów Patryka Vegi pojednał się z byłą żoną Aleksandrą Oświecińską, przeżywa najszczęśliwszy okres życia(...) spotkaniach wiedziałem, że to ta jedyna" - podkreśla aktor. Po przeprowadzce do stolicy Tomek był ochroniarzem w dyskotece. Imponująca postura sprawiła, że trafił na plan filmu Patryka Vegi. Szybko...

 • Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z "Londyńczyków", "Lekarzy", "Zbrodni" i "Służb specjalnych", które teraz trafiają na małe ekrany.

 • Piotr Stramowski zadbał o żonę! Załatwił jej pracę!

  Jedno jest już pewne, aktorka może przestać już narzekać na brak pracy! Jak donosi gazeta "Fakt Gwiazdy", gwiazdor miał poprosić reżysera Patryka Vegę, by ten zatrudnił w nowej produkcji jego(...) tylko o wielkiej miłości do Piotra. Aktorka oczywiście jest dumna z osiągnięć męża, ale sama chciałaby pokazać na co ją stać. "Gdy Kasia usłyszała, że Patryk kręci "Botoks", uznała, że musi zagrać...

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Małgorzata Kożuchowska świętuje kolejny sukces. Zagra u popularnego reżysera

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) już nie może doczekać się współpracy z Patrykiem Vegą (41 l.). Dla nowego projektu aktorka zmieniła rodzinne plany.

 • Patryk Vega o "Służbach specjalnych"

  Aktorzy Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Olga Bołądź, Eryk Lubos i Agata Kulesza oraz "autentyczni przestępcy oraz byli oficerowie służb i policjanci" są w obsadzie "Służb specjalnych", które trafią do kin 3 października - poinformował reżyser Patryk Vega.

Zdjęcia na temat: patryk vega z żoną