• Informacje na temat:

  patryk w pierwszej milosci

Artykuły na temat: patryk w pierwszej milosci
 • Patryk Grudowicz (20 l.) to zwycięzca 6. Edycji „Top Model”. Wzbudził duże zainteresowanie, zwłaszcza damskiej części widowni, ale okazało się, że serce Patryka już jest zajęte!

 • O koniach, psach i ludziach

  Filmy z Izraela ("Viviane chce się rozwieść"), Islandii ("O koniach i ludziach"), Węgier ("Biały Bóg") i Francji ("Samba") wchodzą w piątek, 20 lutego, na ekrany polskich kin. Wśród premier jest też oscarowy "Snajper" Clinta Eastwooda.

 • "Barwy szczęścia: Patryk Pniewski jak... Bartosz Kapustka

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączył 26-letni Patryk Pniewski, młodej widowni znany m.in. jako Krystian Domański z "Pierwszej miłości" i Łukasz Tarczyński z "Belfra". Wcieli się w postać prawdziwego talentu piłkarskiego Józefa Sałatki, którego pierwowzorem jest gwiazda reprezentacji Polski Bartosz Kapustka.

 • "Pierwsza miłość": Internet oszalał na punkcie Patryka Pniewskiego!

  Patryk Pniewski, młody aktor znany z "Pierwszej miłości" staje się nowym królem sieci. Jaka jest tajemnica jego sukcesu?

 • Celebryta z "Pierwszej miłości" wściekły na Korwin Piotrowską! "Zapal szluga i odwal się ode mnie"

  ...25-letni Patryk Pniewski od jakiegoś czasu próbuje zrobić karierę w show-biznesie. Chłopak gra w serialu Polsatu "Pierwsza miłość", a jakiś czas temu wziął także udział  w "Tańcu z gwiazdami". To(...) Piotrowskiej suchej nitki!  W ślad za swoim idolem poszły niestety jego fanki, które zaczęły atakować Korwin Piotrowską na jej Facebooku. Dziennikarka opublikowała kilka z wiadomości od fanek Patryka...

 • Patryk Pniewski: Gram sceny, gdzie wszyscy są nago! Czasem ktoś wychodzi!

  Do niedawna nikomu nieznany Patryk Pniewski (24 l.) ma chyba ogromny apetyt na sławę. Uda się zostać gwiazdą?

 • "Pierwsza miłość": Niebezpieczne przekonania

  W czasie rozmowy o byciu młodym ojcem Marysia zapyta Krystiana (Patryk Pniewski) o to, czy Marlenka była szczepiona. Chłopak potwierdzi, ale wieczorem postanowi się upewnić. I... dozna szoku, gdy(...). Zobacz 2781. odcinek "Pierwszej miłości":

 • "Komisarz Alex": Szaleni z miłości

  .... Wybuch zagrozi życiu Lucyny (Magdalena Walach) próbującej obezwładnić Fiszera! Komu zawinił Alex W finałowym odcinku siódmej serii zobaczymy Michała Mikołajczaka w roli Patryka Bieleckiego. To niezbyt...

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając znów jest szczęśliwa!

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", nie kryje, że miejsce w jej sercu jest od pewnego czasu zajęte. Aktorka zdradziła właśnie, iż podczas romantycznych spacerów towarzyszy jej... Patryk Ignaczak - były ukochany Anny Wendzikowskiej, czyli Moniki Ochman z "M jak miłość".

 • "Pierwsza miłość": Michał oświadczy się Marysi!

  ...​Nowy sezon "Pierwszej miłości" zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Nie zabraknie niespodziewanych powrotów, fatalnych zbiegów okoliczności, przerażających zdarzeń, ale też pełnych radości i miłości chwil. Zazdrość i zdrada, ale też zaręczyny i nowe zauroczenia. To wszystko czeka widzów już wiosną.

Zdjęcia na temat: patryk w pierwszej milosci
Wideo na temat: patryk w pierwszej milosci
 • "Pierwsza miłość": Kim będzie Kalina?

  W nowych odcinkach pojawi się Kalina (Magdalena Wieczorek). Poznajcie jej postać, tym bardziej że zawojuje Krystiana (Patryk Pniewski). Premierowe odcinki „Pierwszej miłości” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • Granice miłości

  Guillermo Arriaga, nagradzany scenarzysta filmów takich jak "Babel" i "21gramów" przeniesie nas w świat niczym z powieści Paolo Coelho. Fascynująca historia trzech nieznanych sobie kobiet, których losy zaczynają się ze sobą przeplatać. Każda z nich poszukuje w życiu odkupienia, wybaczenia i miłości. Zdobywczynie Oscara - mega gwiazda Charlize Theron oraz długo oczekiwana Kim Basinger w niezwykłej opowieści o miłości, która oczyszcza, uzdrawia, a także spala. "Mocny, wciągający i wstrząsający...

 • "Pierwsza miłość": Krystian postanawia ze sobą skończyć!

  Czy Krystian (Patryk Pniewski) popełni samobójstwo z miłości? Wszystko wskazywało na to, że życie Krystiana powoli zaczęło się układać. Problemy z prawem ma już za sobą, dogadał się też ze swoją matką (Ewa Gawryluk), która odnalazła syna po 19 latach. Nie wiedzie mu się jednak w miłości. Odrzucony przez Melkę (Ewa Jakubowicz), nie radzi sobie z emocjami i postanawia ze sobą skończyć! Pierwsza

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.