• Informacje na temat:

  pattison robert

Artykuły na temat: pattison robert
 • Kristen Stewart świętuje urodziny z Robertem Pattisonem

  Kristen Stewart kończy dziś 24 lata. Spędzi ten dzień z Robertem Pattinsonem (27 l.), który specjalnie dla niej przyleciał do Los Angeles.

 • Robert Pattison w duecie z Death Grips

  Gwiazdor serii "Zmierzch" gościnnie udzielił się na płycie eksperymentalnej grupy Death Grips.

 • Kristen Stewart i Robert Pattinson żyją ze sobą w otwartym związku

  Kristen Stewart (23 l.) i Robert Pattinson (27 l.) w końcu znaleźli idealne rozwiązanie dla łączących ich relacji.

 • Uwiedziona przez Roberta Pattinsona

  Chociaż już niedługo Reese Witherspoon ponownie stanie na ślubnym kobiercu, aktorka nie ukrywa zachwytów nad kolegą po fachu, Robertem Pattinsonem. Gwiazda pracuje obecnie z bożyszczem nastolatek na planie filmu "Woda dla słoni".

 • "M jak miłość": Anna Wendzikowska czeka na dziecko i swą debiutancką książkę

  ...- mówi Anna Wendzikowska. Czy Angelina Jolie miała polskich przodków? Jak Robert Pattison odnajduje się w roli idola? Czy Jennifer Aniston prywatnie jest tak zabawna, jak postaci, w które się wciela(...). Robert De Niro, Anthony Hopkins, Julia Roberts, Meryl Streep i Leonardo di Caprio. 22 października do księgarń trafi debiutancka książka Ani "Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic", w której...

 • Samotny czy wykorzystany?

  Bożyszcze nastolatek, Robert Pattison, odgryzł się tabloidowi, który donosił, że jest samotny i szuka miłości. Powiedział, że nigdy w życiu nie rozmawiał z gazetą, która cytowała jego rzekomą wypowiedź.

 • Życie po "Zmierzchu"

  Czyżby zmierzch kariery? Gwiazdy sagi "Zmierzch", Taylor Launter i Robert Pattison nie odnoszą (jak na razie) spektakularnych sukcesów w innych produkcjach, nie są też w nich nader często obsadzani.

 • Celebryci: Święci marketingu?

  Kristen Stewart, Zac Efron i Robert Pattison znaleźli się wśrod sław, które zainspirowały artystę Richarda Phillipsa. Jego wystawa "Most Wanted" pokazuje współczesną obsesję na punkcie celebrytów, zdrowia i bogactwa.

 • Najbogatsze młode gwiazdy

  Aktorzy zdominowali pierwsze miejsca listy najbogatszych angielskich gwiazd przed trzydziestym rokiem życia. W rankingu magazynu "Heat" pierwszą trójkę stworzyli: Daniel Radcliffe, Keira Knightley i Robert Pattison. Ich majątek jest łącznie oceniany na 105 mln funtów.

 • MTV nagradza Sandrę Bullock

  Sandra Bullock zjawi się na pierwszej publicznej imprezie od czasu, gdy na jaw wyszły jej problemy rodzinne. Aktorka przybędzie 6 czerwca na MTV Movie Awards, gdzie czeka na nią nagroda Generation Award.

Wideo na temat: pattison robert
 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

 • Maczeta zabija

  Maczeta, tytułowy bohater przeboju Roberta Rodrigueza, reżysera "Sin City" i "Desperado", powraca w najostrzejszym filmie sezonu. Meksykański supertwardziel Maczeta Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez prezydenta USA i wysłany do Meksyku z misją likwidacji Szalonego Mendeza (Demián Bichir) - bezwzględnego szefa kartelu narkotykowago, który szykuje atak rakietowy na Waszyngton. Żeby powstrzymać zbrodniczy plan Mendeza, Maczeta będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza (Mel...