• Informacje na temat:

  paul gross

Artykuły na temat: paul gross
 • "Opowieści z San Francisco": Ellen Page w kontynuacji kultowego serialu

  Netflix podał datę premiery kontynuacji serialu "Miejskie opowieści". W nowych odcinkach wystąpią Laura Linney, Ellen Page, Paul Gross.

 • Brad Pitt i "Revolver"

  Brad Pitt ( "Troja" , "Zawód: Szpieg" ) wystąpi w filmie "Revolver", najnowszej produkcji angielskiego reżysera Guy'a Ritchiego ( "Przekręt" , "Rejs w nieznane" ). Głównych bohaterów gangsterskiej opowieści grają Ray Liotta, Jason Statham i Madonna, prywatnie żona reżysera.

 • "Na południe": Co w 3. sezonie?

  ..."Na południe" przedstawia perypetie policjanta Bentona Frasera (Paul Gross), szczerego i odważnego przedstawiciela Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej oraz jego dowcipnego partnera, detektywa amerykańskiej policji Raya Vecchio (David Marciano). Jakie kryminalne zagadki spotkają ich w sezonie 3. serialu?

 • Guy Ritchie: "Revolver" powraca

  Guy Ritchie ( "Przekręt" , "Rejs w nieznane" ) powraca do swego projektu "Revolver", którego realizacja została wstrzymana w 2003 roku. W filmie, którego akcja rozgrywać się będzie w środowisku oszustów z Las Vegas, wystąpią Ray Liotta ( "Chłopcy z ferajny" ) i Jason Statham ( "Włoska robota" ).

 • "Na dobre i na złe": Hana straci Martynkę i... Piotra?

  Hana (Kamilla Baar) przeżyje istne piekło. Raz, że straci Martynkę (Liliana Gross), zanim jeszcze dojdzie do jej adopcji. Dwa - wda się w konflikt z nowym szefem (Mateusz Damięcki) I wreszcie trzy - pogłębi się kryzys w jej małżeństwie z Piotrem (Marek Bukowski). Poznaj szczegóły!

 • Tylko dwie premiery w kinach

  Mundial i kino nie idą w parze. W tym tygodniu na nasze ekrany trafiają tylko dwie produkcje: premierowa komedia "Nasze wielkie rodzinne wesele" oraz klasyczny western z 1969 roku "Butch Cassidy i Sundance Kid".

 • "Na dobre i na złe": Hana i Piotr rozstaną się przez Martynkę?

  Martynka (Liliana Gross), biologiczna córka Pauli (Maja Bohosiewicz), poróżni Hanę (Kamilla Baar) i Piotra (Marek Bukowski). Czy pokłócą się o adopcję podrzuconej dziewczynki i dojdzie do ich rozstania?

 • "Przede wszystkim rozrywka"

  Ponad 100 kilo żywej wagi, rozpoznawalny głos i niewyparzony język - to krótka i uproszczona, aczkolwiek dość trafna charakterystyka Billy'ego Milano,...

 • “Na dobre i na złe": “Lepiej będzie, jak się rozstaniemy"!

  Niebawem małżeństwo Hany (Kamilla Baar) i Piotra (Marek Bukowski) zawiśnie na włosku. Powód? Para nie znajdzie wspólnego języka w kwestii adopcji Martynki (Liliana Gross), córki Pauli (Maja Bohosiewicz). Czy dojdzie do rozwodu?

 • "Opowieści z San Francisco": Ellen Page w nowym serialu Netflixa

  Brian (Paul Gross). Dzięki pomocy Annie Madrigal (Olympia Dukakis) i mieszkańcom 28 Barbary Lane, jej życie szybko wraca na właściwy tor. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page...

Wideo na temat: paul gross
 • "Opowieści z San Francisco": Zwiastun serialu

  Każde miasto ma swoją opowieść. Każdy dom ma swoją historię. Nowy miniserial Netflix „Opowieści z San Francisco”, na podstawie książek Armisteada Maupina, otwiera nowy rozdział w tej popularnej historii. Mary Ann (Laura Linney) wraca do współczesnego San Francisco do swojej adoptowanej córki Shawny (Ellen Page) i byłego męża Briana (Paul Gross) dwadzieścia lat po tym, jak zostawiła ich, by

 • Agentka

  Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem, pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania,...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...