• Informacje na temat:

  paul hogan

Artykuły na temat: paul hogan
 • Kosmos to ostateczna granica?

  ...i zabawnych wydarzeń. W rolę Alfa wcielał się węgierski aktor Michu Meszaros, który mierzył zaledwie 83 centymetry wzrostu. Głosem kosmity był natomiast jego twórca - Paul Fusco. Niestety, jak się okazało, Alf się sprzedał i uciekł z Hulkiem Hoganem: "Gwiezdna eskadra" "Space: Above and Beyond", czyli "Gwiezdna eskadra", była serialem, który niejednego sadzał przed telewizorem...

 • Jest winien fiskusowi miliony dolarów

  Paul Hogan, znany przede wszystkim z głównej roli w filmie "Krokodyl Dundee", oświadczył we wtorek, 31 sierpnia, że nie stać go na zapłacenie choćby 10 proc. tego, czego domaga się od niego Australijskie Biuro Podatkowe.

 • Aktor nie może opuścić Australii

  Paul Hogan, znany przede wszystkim z roli w filmie "Krokodyl Dundee", nie może opuścić Australii, dopóki nie zapłaci zaległych podatków - powiedział w środę, 25 sierpnia, jego prawnik Andrew Robinson. W grę wchodzi podobno "wiele milionów dolarów".

 • Krokodyl Dundee gejem

  Paul Hogan, znany jako odtwórca głównej roli w filmie "Krokodyl Dundee" , przyjął jedną z dziwniejszych propozycji aktorskich w swojej karierze. Obraz "Strange Bedfellows" opowie o dwóch mężczyznach z małego miasteczka, którzy nagle oznajmiają współmieszkańcom o swoim homoseksualnym związku. Hogan zagra jednego z bohaterów, a partnerować mu będzie Michael Caton ( "Zwierzak" ).

 • Paul Hogan, australijski aktor, znany przede wszystkim z dwóch komedii o przygodach żyjącego w dżungli myśliwego Micka Dundee, zgodził się zagrać w kolejnym, trzecim już obrazie o jego przygodach. Jak wyjaśnił, decyzję tę podjął po przeczytaniu wywiadu z Harrisonem Fordem.

 • Wypuszczą "więzionego" aktora

  Aktor Paul Hogan, znany przede wszystkim z roli w filmie "Krokodyl Dundee", będzie jednak mógł powrócić do USA. W sierpniu, gdy przyleciał do Sydney na pogrzeb matki, dowiedział się, że nie wolno mu opuścić Australii, dopóki nie zapłaci zaległych podatków.

 • Powrót Krokodyla Dundee

  Paul Hogan - lepiej znany jako Krokodyl Dundee - powraca na ekran. Aktor nie wcieli się jednak w rolę legendarnego bohatera.

 • Pamiątki po The Beatles w wersji cyfrowej

  Paul McCartney i komputerowy gigant Hewlett-Packard poinformowali o rozpoczęciu współpracy nad zachowaniem w wersji cyfrowej dzieł i pamiątek związanych z legendarnymi Beatlesami.

 • Nicole Kidman przyciągnie turystów?

  Australijskie władze liczą na to, że nowy film "Australia" z udziałem rodzimych gwiazd, Nicole Kidman i Hugh Jackmana, przyciągnie turystów do ich kraju - podobnie jak było w przypadku filmu "Krokodyl Dundee".

 • Eastwood górą u krytyków

  Film "Rzeka tajemnic" w reżyserii Clinta Eastwooda otrzymał najwięcej nominacji do nagród Critics' Choice Awards, przyznawanych przez Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Association). Mroczny dramat opowiadający o zbrodni, która po latach łączy ponownie przyjaciół z dzieciństwa, uzyskał aż osiem nominacji. Drugie miejsce w tej rywalizacji przypadło filmowi "Nasza Ameryka" Jima Sheridana, któremu przyznano siedem nominacji.

Wideo na temat: paul hogan
 • Agentka

  Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem, pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania,...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Kapitan Phillips

  "Kapitan Phillips" to wielowarstwowa opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Znany z rejestrowania na taśmie filmowej przełomowych wydarzeń reżyser Paul Greengrass w charakterystyczny dla siebie sposób okiem kamery śledzi przypominające dreszczowiec wydarzenia, jednocześnie malując złożony portret efektów globalizacji, a wśród nich rosnących przepaści między światem bogatych i biednych. Film...