• Informacje na temat:

  paul mccartney koncert

Artykuły na temat: paul mccartney koncert
 • Paul McCartney miał dość luksusu. Zwolnił wszystkich, od szofera po służących!

  Mimo że Paul McCartney (74 l.) zgromadził niebywały majątek, zależy mu na utrzymaniu trzeźwego podejścia do pieniędzy. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki Paula Du Noyera "McCartney w rozmowach".

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program koncertu 007!

  Przez całe lato fani filmów o Bondzie wybierali swoje ulubione utwory. Te piosenki i tematy znajdą się w programie koncertu "007. The Best of James Bond" na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Przedstawiamy wybraną przez słuchaczy RMF Classic playlistę, która w piątek, 26 września, zabrzmi na bondowskim koncercie w Kraków Arenie.

 • Paul McCartney zaatakowany

  Paul McCartney musiał czekać na interwencję miejscowej policji, gdy grupa młodzieży zaatakowała autokar muzyka i jego ekipy w Meksyku. Gwiazdor jest wstrząśnięty incydentem, w trakcie którego ludzie wspięli się na dach pojazdu i zaczęli po nim skakać.

 • Diana Krall w październiku zaśpiewa w Polsce

  20 października w Hali Torwar w Warszawie odbędzie się koncert jazzowej wokalistki i pianistki Diany Krall.

 • Amy ma zakaz wstępu do USA

  Taką informację podał w poniedziałek rzecznik wokalistki. 25- letnia Winehouse miała wziąć udział w corocznym festiwalu Coachella w Kalifornii, gdzie wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Paul McCartney i grupa The Killers. Koncert Winehouse w ramach festiwalu zaplanowano na 18 kwietnia. Kontrowersyjnej piosenkarce, która zdobyła światową sławę albumem "Back to Black", zostały w ubiegłym tygodniu...

 • Największe trasy koncertowe 2014: One Direction i Justin Timberlake zarobili najwięcej

  Ogromne pieniądze w muzyce można zdobywać nie tylko dzięki kontraktom reklamowym i własnym markom. Wielkie gwiazdy w dalszym ciągu zarabiają na koncertach. Rekordzistami w 2014 roku byli Justin Timberlake oraz grupa One Direction. Na wysokim miejscu znalazł się również zespół The Rolling Stones.

 • Dziś mija pierwsza rocznica śmierci Michaela

  .... Hołd zmarłemu "Królowi" oddały największe osobowości świata muzyki. Madonna, Diana Ross, Paul McCartney, Liza Minnelli czy Mariah Carey, to tylko niektóre gwiazdy, które wydały oficjalne kondolencje(...) trasę koncertową "This is it", która miała być jednym z największych hitów muzycznych XXI wieku. Powrót "Króla popu", był szeroko komentowany na całym świecie. Przez wiele dni trwały próby do wielkiej...

 • Dr. Dre najlepiej zarabiającym muzykiem w 2014 roku

  Raper ze swoją fortuną nie miał sobie równych w podsumowaniu roku "Forbesa".

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.