• Informacje na temat:

  paul mccartney koncert w polsce

Artykuły na temat: paul mccartney koncert w polsce
 • Dziś mija pierwsza rocznica śmierci Michaela

  .... Hołd zmarłemu "Królowi" oddały największe osobowości świata muzyki. Madonna, Diana Ross, Paul McCartney, Liza Minnelli czy Mariah Carey, to tylko niektóre gwiazdy, które wydały oficjalne kondolencje(...) występ Jacksona w Polsce Olek Klepacz, lider "Formacji Nieżywych Schabuff", kapeli która zagrała jako support na lotnisku na warszawskim Bemowie. Wcześniej Jackson przyjmowany był przez parę prezydencką...

 • Diana Krall w październiku zaśpiewa w Polsce

  20 października w Hali Torwar w Warszawie odbędzie się koncert jazzowej wokalistki i pianistki Diany Krall.

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • "Co się stało z 'peace & love'?"

  Poznajcie Luke'a. Faceta, który współtworzył najpopularniejszy album w dziejach - "Thriller" Michaela Jacksona (nakład: 65 milionów). Gościa, który ze swoim Toto sprzedał 35 milionów płyt. I o którego talent zabiegał Miles Davis, Elton John czy Bruce Springsteen.

 • Paul McCartney po raz pierwszy w Polsce!

  To może być rockowe wydarzenie roku - 22 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi sir Paul McCartney, jeden z dwóch żyjących Beatlesów.

 • Paul McCartney uczy się polskiego

  Przygotowując się do spotkania z polską publicznością, Paul McCartney bierze lekcje naszego ojczystego języka.

 • Paul McCartney: Trasa po Europie rozpoczęta

  Sir Paul McCartney koncertem w Paryżu, który odbył się we wtorek, 25 marca, w Palais Omnisports, rozpoczął europejską część swej trasy koncertowej. Przyjęcie 15-tysięcznej francuskiej publiczności było bardzo gorące.

 • Donald Tusk nuci "Hey Jude". O co tu chodzi?

  Wideo z premierem Donaldem Tuskiem nucącym hit Beatlesów w mig obiegło internet. Nie chodziło bynajmniej o koncert Paula McCartneya, choć pojawiły się takie pogłoski.

 • Paul McCartney: Oratorium w Łodzi i Warszawie

  Około 200 artystów weźmie udział w wykonaniu "Liverpool Oratorio", które w środę, 7 czerwca, odbędzie się w Kościele Ewangelicko-Augsburskim św. Mateusza w Łodzi. Dzień później podobny koncert odbędzie się w Akademii Muzycznej w Warszawie. Twórcami utworu są Paul McCartney, były członek zespołu The Beatles, i amerykański kompozytor Carl Davis.