• Informacje na temat:

  paul mccartney małżenstwo

Artykuły na temat: paul mccartney małżenstwo
 • Paul McCartney zaręczony!

  Po czterech latach były Beatles, 68-letni Paul McCartney i jego partnerka 51-letnia nowojorska bizneswoman Nancy Shevell zaręczyli się. Będzie to trzecie małżeństwo McCartneya.

 • Joe Cocker nie żyje. Miał 70 lat

  W poniedziałek 22 grudnia zmarł brytyjski wokalista Joe Cocker. Obdarzony charakterystycznym głosem mistrz coverów (i nie tylko) miał 70 lat.

 • Była żona McCartneya obrażona na prasę

  Była żona sir Paula McCartneya skarży się do Press Complaints Commission na dzienniki "Daily Express", "Daily Mail" i "The Sun". Mills ma zastrzeżenia także do miejscowej gazety "London Lite". PCC rozpoczęło dochodzenie, które potrwa maksymalnie 35 dni. Nie wiadomo dokładnie, o jakie artykuły chodzi Mills. Małżeństwo McCartneya i Mills zakończyło się w maju. Podczas postępowania rozwodowego...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • "Moje małżeństwo było pomyłką"

  Paul McCartney wyznał w jednym z wywiadów, że decyzja o poślubieniu Heather Mills była jedną z najgorszych pomyłek w jego życiu. Z pewnością była najkosztowniejszą...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Dostanie 76 milionów dolarów!

  Madonną i Ritchiem dotyczy dwa razy większej sumy niż w przypadku najbardziej kosztownego do tej pory rozwodu w Wielkiej Brytanii - byłego członka grupy The Beatles Paula McCartneya i modelki Heather...

 • Paul McCartney: Szybki rozwód?

  45 milionów dolarów - to oferta Paula McCartney'a (64 l.) dla żony Heather Mills (38 l.) za szybki rozwód. Był Beatles w zamian domaga się zgody na to, żeby ich wspólna córka, 2-letnia Beatrice, zamieszkała u niego. Przypomnijmy, że wcześniej pojawiały się informacje, że żona Sir Paula może otrzymać nawet blisko połowę wycenianego na ponad 800 milionów funtów!

 • Madonna się rozwodzi

  Jak poinformowała gazeta "The Times", 49-letnia piosenkarka skontaktowała się z Fioną Shackleton, która reprezentowała wcześniej w sądzie m.in. Paula McCartneya podczas jego głośnego rozwodu z byłą modelką Heather Mills, a także księcia Karola podczas rozwodu z Księżną Dianą. Rzeczniczka prasowa Madonny, Liz Rosenberg nie chciała komentować tych doniesień. Małżeństwo gwiazdy już od jakiegoś...

 • Ile kosztował pierścionek zaręczynowy? Sporo!

  Po czterech latach związku 68-letni Paul McCartney i jego partnerka, 51-letnia nowojorska bizneswoman Nancy Shevell, zaręczyli się. Będzie to trzecie małżeństwo Beatlesa, który wydał fortunę na pierścionek zaręczynowy.