• Informacje na temat:

  paul michael glaser

Artykuły na temat: paul michael glaser
 • Telewizyjne i radiowe nominacje Gildii Scenarzystów

  Kultowy serial "Rodzina Soprano" oraz serie "Prezydencki poker", "Seks w w wielkim mieście" i "Malcolm in the Middle" zdominowały tegoroczne nominacje do telewizyjnej nagrody Gildii Scenarzystów Amerykańskich (Writers Guild of America Awards). Nominacje ogłoszono we wtorek, 15 stycznia.

 • Zły Vince Vaughn

  Vince Vaughn ( "Cela" , "Teren prywatny" ) podpisał kontrakt na udział w filmie "Starsky and Hutch". Aktor wcieli się w "czarny charakter" opowieści. Film, będący kinową wersją kultowego serial u lat 70., jest obecnie w fazie produkcji. Powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures i Dimension Films.

 • Owen Wilson u boku Bena Stillera

  Owen Wilson ( "Kowboj z Szanghaju" , "Za linią wroga" ) dołączy do Bena Stillera ( "Poznaj mojego tatę" ) w kinowej wersji kultowego serial u "Starsky i Hutch".

 • Kinowa wersja przeboju "Starsky i Hutch"

  Wielbiciele serialu "Starsky i Hutch", przeboju małych ekranów w latach 70., mają powody do zadowolenia. Wytwórnia Warner Bros. postanowiła bowiem rozpocząć prace nad kinową wersją kultowej serii. Do napisania scenariusza opowieści producenci zatrudnili Todda Phillipsa. Twórca komedii "Ostra jazda" ma także film wyreżyserować.

Zdjęcia na temat: paul michael glaser
Wideo na temat: paul michael glaser
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.