• Informacje na temat:

  paul rudd

Artykuły na temat: paul rudd
 • Longoria w komedii romantycznej

  ...zdeterminowana, by jej ukochany pozostał sam i zrobi wszystko, by rozbić rozwijającą się znajomość Henry'ego i Ashley. W rolę Henry'ego wcielił się Paul Rudd ("40-letni prawiczek", "Noc w muzeum...

 • "Ant-Man": Jest zwiastun

  W lipcu 2015 roku filmowe uniwersum Marvela powiększy się o kolejnego superbohatera - Ant-Mana. Dystrybutor filmu zaprezentował właśnie zwiastun tej produkcji.

 • Wycofano zarzuty próby zlecenia zabójstwa dla członka AC/DC

  Nowozelandzka prokuratura wycofała w piątek (7 listopada) zarzuty próby zlecenia dwóch morderstw, które postawiła perkusiście australijskiego zespołu hardrockowego AC/DC Philowi Ruddowi .

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • "Raj na ziemi": Jabłko Adama

  "Raj na ziemi" opowiada historię udręczonej wielkomiejskim tempem pary, która decyduje się dołączyć do komuny, w której jedyną obowiązującą regułą jest bycie sobą. W głównych rolach w filmie Davida Waina występują Jennifer Aniston i Paul Rudd.

 • Muzyka do płakania i palenia kościołów?

  Do internetu trafiła usunięta z komedii "This Is 40" scena z udziałem Billiego Joe Armstronga z grupy Green Day.

 • Gwiazda "Gotowych na wszystko" w nowym filmie

  Eva Longoria ("Gotowe na wszystko"), Paul Rudd ( "40-letni prawiczek" ) i Lake Bell ("Wojenne opowieści") wystąpią w filmie "How I Met My Boyfriend's Dead Fiance". Reżyserem będzie debiutujący w tej roli Jeff Lowell (scenariusz do serialu "Drew Carey Show").

 • Wenecja: Wielki powrót Ala Pacino

  Każdego roku na weneckim festiwalu jedna z gwiazd szerokiego ekranu gości na czerwonym dywanie więcej niż zaledwie raz. Dwa lata temu królową Lido di Venezia była Jessica Chastain, w zeszłym roku owacje zbierał multi-utalentowany James Franco (który swoją drogą i w tym roku przyjedzie do Wenecji zaprezentować najnowszy film). 71. edycja festiwalu niezaprzeczalnie należy jednak do Ala Pacino.

 • Jack Nicholson znowu w formie

  Jack Nicholson finalizuje rozmowy na temat swego udziału w nowym filmie Jamesa L. Brooksa. Panowie spotkali się już przy okazji "Czułych słówek" (1983) i "Lepiej być nie może" (1977).

 • Reese Witherspoon w Alei Sław

  Okazuje się, że filmowa "Legalna Blondynka" sukces osiągnąć może nie tylko na srebrnym ekranie, ale i w prawdziwym życiu. Dowodzi temu Reese Witherspoon, której gwiazdę odsłonięto w środę, 1 grudnia, w Hollywoodzkiej Alei Sław.

Wideo na temat: paul rudd
 • Skąd wiesz?

  Film z doborową obsadą, zdjęcia realizowane przed Janusza Kamińskiego i muzyką skomponowaną przez Hansa Zimmera ("Gladiator", "Mroczny rycerz", "Sherlock Holmes"). Reese Witherspoon, Owen Wilson, Paul Rudd i Jack Nicholson to gwiazdy najnowszej komedii Jamesa L. Brooksa (reżyser, autor scenariusza, producent), która w nowatorski sposób przygląda się odwiecznemu pytaniu - "skąd wiesz, że osobą, z którą się spotykasz to właśnie ten/ta?" Lisa (Witherspoon) jest kobietą, dla której aktywność...

 • Raj na ziemi

  "Raj na ziemi" (tytuł oryginalny "Wanderlust") PAUL RUDD (Stary, kocham cię) i JENNIFER ANISTON (Szefowie wrogowie) to gwiazdy komedii Raj na ziemi w reżyserii DAVIDA WAINA (Wyrolowani), której produkcji podjął się JUDD APATOW (Druhny). Film opowiada historię udręczonej wielkomiejskim tempem pary, która decyduje się dołączyć do komuny, w której jedyną obowiązującą regułą jest bycie sobą. George (Rudd) i Linda (Aniston) to przemęczeni i zestresowani mieszkańcy Manhattanu. Kiedy George...

 • Stary, kocham Cię

  "Stary, kocham cię" to najnowsza komedia Johna Hamburga, twórcy takich przebojów jak "Nadchodzi Polly" czy "Poznaj mojego tatę", dzięki której poznajemy sedno męskiej przyjaźni. Bohaterem filmu jest Peter Klaven (Paul Rudd), odnoszący sukcesy agent nieruchomości, który zaręczając się z kobietą swoich marzeń, Zooey (Rashida Jones), ku swojemu przerażeniu odkrywa, że nie ma bliskiego przyjaciela, który mógłby zostać jego drużbą. Wkrótce potem rozpoczyna serię dziwacznych i często krępujących...