• Informacje na temat:

  paula operacja

Artykuły na temat: paula operacja
 • Bono przeszedł poważną operację!

  ...operacja, której został poddany artysta, trwała aż 5 godzin. Jego ręka została złamana bowiem w sześciu miejscach. Teraz z kolei Bono musi przejść intensywną rehabilitację, przez co na jakiś czas jest...

 • Helen Mirren ma dublerkę młodszą o 39 lat

  Mimo 69 lat brytyjska aktorka Helen Mirren wygląda tak kwitnąco, że na planie jej nowego filmu "Eye in the Sky" wspomaga ją młodsza aż o 39 lat dublerka!

 • Nagła operacja Bono

  Irlandzki muzyk przygotowywał się do występów w Ameryce Północnej, będącej jednym z etapów światowej trasy koncertowej "360 Degree". Koncertem inaugurującym trasę miał być występ w Salt Lake City 3 czerwca. Z powodu urazu wokalisty U2 data koncertu została przełożona. Zmianę planów zespół potwierdził na swojej stronie internetowej. Paul McGuinness, menedżer grupy, poinformował, że operacja Bono...

 • "Akademia Policyjna" powraca

  Już Szekspir wiedział, że najchętniej śmiejemy się z własnych wad, pokazanych w nieoczywisty sposób. Czy to jednak możliwe, że mamy w sobie także coś z gapowatych uczniów "Akademii Policyjnej"?

 • "Na dobre i na złe": Podwójne kłopoty Hany

  ...uśmiech... - Dwa lata? Naprawdę? To dlaczego mam wrażenie, że rozmawiam z nowicjuszem? Kilka godzin później okaże się jednak, że diagnoza Hany była słuszna - i operacja jest konieczna(...)... Paula zdenerwowana, podnosi głos... I w końcu rzuca, spoglądając lekarce prosto w oczy: - To moje dziecko. A jak pani nie przestanie się wtrącać, pożałuje pani! A na twarzy Hany od razu widać ból...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Gotowe na wszystko

  Noah Taylor, ojciec zamordowanej Deidry, chce odzyskać wnuka. Każe swoim ludziom pozbyć się Paula Younga. Mężczyzna zostaje aresztowany i w policyjnej...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Refleks

  ...lekarskim. Zazdrosny Marek rzuca się na niego z pięściami. Paula próbuje przekonać Hanę, że ojciec pobił ją i wyrzucił z domu. Lekarka poruszona jej trudną sytuacją, zaopatruje dziewczynę w przybory toaletowe, jedzenie i oddaje swoje ubrania. Piotr, który podejrzewa, że Paula kłamie, postanawia ją zdemaskować.

 • "Safe House": Rekiny i płotki

  Thriller "Safe House" opowiada o tajnych operacjach CIA. Legendarny szpieg, który unikał aresztowania przez prawie dziesięć lat oraz świetnie wyszkolony, wierzący w ideały młody agent zmuszeni są współpracować. A wszystko w wykonaniu hollywoodzkich gwiazdorów - Denzela Washingtona i Ryana Reynoldsa.

Dyskusje na temat: paula operacja
 • Re: Operacja: limit

  Odwrotnie Agata chodzi jakby kij połknęła fałszywa ,egoistka ,zazdrosna mimoza te jej minki ,(...) sama siebie tak nazwała ! Dobrze jej Piotr powiedział ''żal patrzeć/....'' i najlepiej zmienić specjalizacje ,obrażalska ...NIE LUBIE JEJ !!!!!!!!!!!!!!! Zyga, ale z Ciebie(...)dzieciak.

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  Zmianaaktorki jest świetnym pomysłem.... SCENARIUSZ: Hanka ma wypadek, ciężki ale wychodzi z niego z życiem, operacja plastyczna twarzy i mamy nową aktorkę... takie banalne ;-)