• Informacje na temat:

  paula patton aktorka

Artykuły na temat: paula patton aktorka
 • Robin Thicke został po raz trzeci ojcem!

  Piosenkarz przez dziesięć lat był mężem aktorki Pauli Patton (43 l.), która urodziła mu syna Juliana (9 l.). Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu i para w 2015 roku rozwiodła się. Dwa lata po rozwodzie wyszły na jaw dość szokujące informacje. Paula Patton wyjawiła bowiem, że jej były mąż jest seksoholikiem. Miał ją wielokrotnie zdradzać, twierdziła też, że znęcał się nad nią i ich...

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Robin Thicke na urlopie z ukochaną!

  Piosenkarz dwa lata temu ogłosił, że jego małżeństwo z aktorką Paulą Patton przeżywa poważny kryzys i najprawdopodobniej się rozstaną. Choć starali się uratować związek dla swojego synka, Juliana (6 l.), rok później oświadczyli, że jednak się rozwodzą. Media wielokrotnie sugerowały, że Robin Thicke znudził się żoną i ma już nową kobietę. Niedługo później okazało się, że faktycznie jest...

 • Robin Thicke nową płytą uratuje swoje małżeństwo?

  Amerykański piosenkarz Robin Thicke nową płytę studyjną postanowił zatytułować imieniem swej żony, aktorki Pauli Patton, z którą od kilku miesięcy pozostaje w separacji. W ten sposób artysta chce przekonać ukochaną, by do niego wróciła.

 • Robin Thicke: Jego małżeństwo przechodzi do historii

  Ponad roku temu piosenkarz zadziwił swoich fanów, obwieszczając, że jego małżeństwo z aktorką Paulą Patton chyli się ku końcowi. Choć pozew leżał już w sądzie, Robin Thicke starał się jeszcze uratować związek. Publiczne zapewnienia, że nadal kocha swoją żonę na nic się jednak zdały. Jakiś czas później wyszło na jaw, że dał za wygraną, bo zakochał się w pewnej nastolatce! Choć on sam nie...

 • Piękna aktorka u boku Cruise'a

  Paula Patton, znana z ról w "Deja vu", a ostatnio w oscarowym "Preciuos", wystąpi u boku Toma Cruise'a w kolejnej części "Mission: Impossible".

 • Zachwyty i protesty. Ruszają Nowe Horyzonty

  Laureat Złotej Palmy w Cannes reżyser Abdellatif Kechiche i muzyk Mike Patton z grupą Tomahawk będą wśród gości 13. festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, który w czwartek rozpoczyna się we Wrocławiu. To największe wydarzenie filmowe w Polsce - zapowiedzieli organizatorzy.

 • Robin Thicke walczy o odzyskanie żony

  "Jest dobrą kobietą" - tak o swojej żonie Pauli Patton mówił na czwartkowym (27 lutego) koncercie Robin Thicke. Kilka dni wcześniej pojawiło się oświadczenie o separacji pary.

 • "Życie Adeli" otworzyło 13. TNH

  Projekcją filmu "Życie Adeli - Rozdział 1 i 2" w reż. Abdellatifa Kechiche'a rozpoczął się w czwartek, 18 lipca, we Wrocławiu 13. festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty. Podczas imprezy zostanie pokazanych ponad 350 filmów, z czego ponad 140 po raz pierwszy w Polsce.

 • Czy żona gwiazdora jest zadowolona z tego zdjęcia?

  "Lustereczko powiedz przecie, kto jest...". Czy tym razem lustro powiedziało zbyt wiele?