• Informacje na temat:

  paula przybysz

Artykuły na temat: paula przybysz
 • Gwiazdy zachwycone nową kolekcją Jemioła

  Agnieszka Dygant i Daria Widawska, czyli Agata Przybysz i Dorota Gawron z "Prawa Agaty", były gośćmi projektanta Łukasza Jemioła, który we wtorek zaprezentował swoją nową kolekcję Jesień-Zima 2012/2013. Razem z nimi pokaz obejrzało mnóstwo innych znanych z seriali gwiazd.

 • Szybcy, wściekli i odważni

  Osiem filmów wchodzi w piątek, 10 kwietnia, na ekrany polskich kin. Premierowe tytuły to między innymi siódma część przebojowej serii "Szybcy i wściekli", nagrodzona Oscarem "Selma" oraz animacja science-fiction "Dom".

 • Serialowe gwiazdy na wybiegu u Natalii Jaroszewskiej

  We wtorkowy wieczór swoją najnowszą kolekcję zaprezentowała jedna z najlepszych polskich projektantek mody, Natalia Jaroszewska. W jej sukienkach na wybiegu pojawiły się m.in. Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z "Prawa Agaty" i Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem".

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • Weekend w serialach

  ...zaczyna się spełniać... "rodzinka.pl" odc. 171 Natalia ukrywa swoje kosmetyki, by Paula i Magda ich nie używały. Maria jest rozczarowana tym, że ma syna, a nie córkę. Boska próbuje przekonać(...) i przeżył zawód miłosny, skupia się na realizacji marzenia o aktorstwie. Próbuje rozpocząć karierę teatralną w Warszawie. Szybko przekonuje się, że droga na scenę jest bardzo trudna. Młody przybysz...

 • Śluby, rozwody, dzieci, zdrady...

  Przypominamy najgłośniejsze wydarzenia w 2008 roku w świecie muzycznych plotek! W Polsce i za granicą:

 • "Alf": Ukryty horror

  ...nie był przekonany do tego, że pomysł Fusco ma potencjał. Na jedno ze spotkań Paul przyniósł w plastikowym worku kukłę kosmicznego przybysza i położył ją obok krzesła. - Wyglądało, jakby Alf siedział(...) - niepoprawny przybysz z Melmac nadal podbija serca kolejnych pokoleń. Horror na planie  Najprawdopodobniej żaden z widzów śledzących iskrzące się humorem rozmowy członków rodziny Tannerów z Alfem...

 • MTV EMA: Poznaj zwycięzców!

  Z czwartku na piątek (3-4 listopada) w Lizbonie zakończyła się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Specjalny wysłannik portalu INTERIA.PL bezpośrednio ze stolicy Portugalii relacjonował to, co działo się za kulisami tej największej europejskiej imprezy muzycznej.

 • "Alf": Wesołe życie z kosmitą

  Zainspirowany filmem "E.T." Stevena Spielberga serial, pojawił się w telewizji amerykańskiej w 1986 roku. Polska premiera odbyła się w TVP 1 w 1991 roku. Sympatyczny kosmita jest z nami już 25 lat i wszystkie powtórki ciągle cieszą się powodzeniem. Kim był tajemniczy przybysz Imię ALF wzięło się od angielskiego Alien Life Form, czyli Obca Forma Życia. Naprawdę nazywał się Gordon Shumway...

 • Kariera tandeciarza

  Na jego zawodowym koncie znalazło się dziesięć nominacji do nagrody Złotej Maliny, w tym kilkakrotnie dla najgorszego aktora. Jest znany przede wszystkim z niebyt inteligentnych i mało ambitnych ról komediowych.

Zdjęcia na temat: paula przybysz