• Informacje na temat:

  paula skrzynecka

Artykuły na temat: paula skrzynecka
 • Katarzyna Skrzynecka: Mąż okazał mi wielkie serce

  ...podczas wywiadu. Zależy nam z mężem, żeby widziała, jak pracujemy. Często też przebywa ze swoją 23-letnią siostrą, z którą ma świetny kontakt. Paula pracuje w gabinecie kosmetycznym, studiuje(...) starszą siostrę. Paula mieszka blisko nas, często też w weekendy pomieszkuje u nas wraz ze swoim psem. Uwielbiamy te chwile, kiedy wszyscy jesteśmy razem. Skąd pochodzi imię Alikia Ilia? Z Grecji...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • Katarzyna Skrzynecka wspiera męża. "Marcin tęskni za dziećmi"

  Łatwiej znieść ból rozstania, gdy ma się u boku taką żonę jak Katarzyna Skrzynecka (46 l.)... A jej mąż przeżywa teraz trudny moment.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Kolejna rocznica ślubu przed nimi!

  Mówi się, że siódma rocznica ślubu oznacza początek kłopotów w związku. Czy aktorka ma się czego bać?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Skrzynecka zachwycona pasierbicą

  ..."Paula, w przeciwieństwie do wielu nastolatek, nie przechodzi trudnego okresu buntu" - twierdzi Kasia Skrzynecka (39 l.). Panie przyjaźnią się. Aktorka uważa, że z 15-letnią pasierbicą złapała świetny kontakt.

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Skrzynecka: Cała prawda o ciąży i rozstaniu

  ...... Już nie da się ukryć, że spodziewasz się dziecka. Krągły brzuszek mówi wszystko! Katarzyna Skrzynecka: - Na nieustanne pytania prasy o moje macierzyńskie plany zawsze odpowiadałam: "Na takie(...) ucieszyły. Kiedy zadzwoniliśmy do nich z radosną nowiną, że w styczniu pojawi się nowy członek rodziny, Paula i Dawid zamówili sobie siostrzyczkę. Będzie siostra czy brat? K.S.: - Będzie malutki...

 • Edyta Górniak w ciąży!

  Edyta Górniak jest w ciąży! Tym razem to nie dziennikarska kaczka, ale szczera prawda. Ojcem przyszłego dziecka 31-letniej wokalistki jest 27-letni gitarzysta Dariusz Krupa, muzyk sesyjny, współpracujący m.in. z Kayah i Mieczysławem Szcześniakiem. Dziecko ma przyjść na świat wiosną przyszłego roku.

Zdjęcia na temat: paula skrzynecka